Dane kontaktowe

FIRMA HANDLOWA MAX FLIZ SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zakopiańska 58
30-418 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 211 21 00
[email protected]

www.maxfliz.pl

NIP: 679-00-25-640

Marka Maxfliz

To szeroko pojęta indywidualność w kreowaniu świata designu, stylu, klasy i piękna. Oryginalne pomysły w poszukiwaniach rozwiązań, na drodze ku tworzeniu unikatowych aranżacji wnętrz.

Zwiększenie dostępności, różnorodności produktów, czy bycie bliżej klienta- definiuje naszą misję, którą nieustannie realizujemy od 30 lat.

Jesteśmy w ciągłej drodze ku rozwijaniu swojej kolekcji i dążeniu, aby każda nasza nowa propozycja, zaskakiwała Was na nowo. Doskonale wiemy, jak zmienić przeciętne, bezbarwne wnętrze, aby stało się swego rodzaju kunsztem.

Naszą ofertę definiuje...

...urozmaicenie, z każdej z gałęzi aranżacji wnętrz. Posiadamy ogromny wachlarz wspaniałej jakości produktów, będących wynikiem zaskakujących połączeń faktur, tekstur i materiałów.

Stawiamy na asortyment, który dostępny jest tylko i wyłącznie od renomowanych producentów z kraju i nie tylko. Z dumą figurujemy wśród pionierów w odkrywaniu, tworzeniu wyjątkowych ofert dla każdego, kto poszukuje wsparcia przy zmianach aranżacji wystroju pomieszczeń użytkowych.

Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu, mamy jedną z najbogatszych ofert dostępnych na rynku. Wysokiej klasy kolekcje: płytek, oświetleń, akcesoriów łazienkowych, wykwintnych mebli, dywanów, tapet i wiele, wiele innych.

Posiadamy kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, z gwarancją dostępności od ręki 280 000 produktów. Wśród nich 650 metrów kwadratowych płytek, 20 000 baterii łazienkowych, 5 000 modeli mebli i 100 000 lamp.

W każdym z naszych salonów znajdują się również, nowoczesne Strefy Architektów. Uchodzące za wyjątkowe miejsca do pracy projektanckiej, ale i będące przestrzenią do odbywania profesjonalnych spotkań z klientem.

Zadowolenie wraz z licznymi wyróżnieniami naszych nowych, ale i stałych zainteresowanych, powodują, że z wdzięcznością i ogromnym zapałem podchodzimy do kolejnych nowych działań. Każdego dnia coraz wyżej podnosimy poprzeczkę, w towarzystwie nieodłącznie definiującej nas maksymy: „Pewność i zaufanie”.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)