Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fiege Sp. z o.o.

Ul. Ługowa 85
96-320 Mszczonów
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 46 857 60 00

NIP: 5252114869

Tradycja, międzynarodowa jakość i innowacje

Firma FIEGE założona niemal 150 lat temu w Niemczech, obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jako wiodący dostawca logistyki kontraktowej oferujemy naszym klientom wszechstronne i kompleksowe, nowoczesne i trwałe rozwiązania, dostosowane do potrzeb danego projektu.

Wsparcie

Nasi wykwalifikowani pracownicy i kadra zarządzająca stanowią o sukcesie naszej rodzinnej firmy. Jako pracodawca oferujemy wsparcie z profesjonalnymi, z powodzeniem rozwijanymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, które dają naszym pracownikom i kadrze kierowniczej coś więcej niż tylko idealny start. Otrzymują oni z naszej strony stałe wsparcie na ścieżce kariery zawodowej, w celu zapewnienia naszej firmie niezawodnego działania, a zatrudnionym - możliwości rozwoju różnych obszarów kompetencji.

Rozwój

W naszych centrach dystrybucyjnych wspieramy pracowników w budowaniu osobistych ścieżek kariery. W obszarze polityki personalnej kładziemy akcent na rozwój pracownika, preferujemy awanse wewnętrzne. Stawimy na trwałe, stabilne relacje z pracownikami. Z dumą możemy stwierdzić, że w naszych szeregach są osoby, które pracują u nas od samego początku działalności firmy w Polsce, czyli od 1997 roku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)