Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

BENIOWSKIEGO 1
34-200 SUCHA BESKIDZKA
małopolskie, Polska

Przełomowe technologie

Swój sukces zawdzięczamy informatyzacji i wykorzystaniu najnowszych technologii.

Nasze hasło to „Driven by innovation”.

Nasz dalszy rozwój opieramy na nowym obliczu informatyzacji, z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) i internetu rzeczy (IoT), a także na stopniowej robotyzacji zakładów produkcyjnych. Naszym celem na kolejne lata jest stworzenie smart factory, czyli fabryki inteligentnej, samouczącej i zautomatyzowanej, w której część urządzeń wymienia się wiedzą bez konieczności udziału człowieka.

Kochamy wyzwania, a galopujący postęp techniczno – technologiczny pozwala nam realizować projekty, które jeszcze niedawno mogły pozostawać jedynie w sferze marzeń. Działamy w zespołach interdyscyplinarnych wymieniając się wiedzą i doświadczeniem, łącząc technologie i tworząc całkowicie nową wartość w obszarze dostarczanych przez nas rozwiązań do automatyzacji i optymalizacji produkcji.  W naszych zespołach inżynierskich wieloletnie doświadczenie i wiedza ekspercka spotykają się ze świeżym spojrzeniem i nieograniczoną wyobraźnią młodszych specjalistów. W sferze naukowej aktywnie współpracujemy również z przedstawicielami środowiska akademickiego, w tym. Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Śląskiej. Nieustannie rozwijamy i doskonalimy nasze produkty. Działamy w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami (SCRUM)

Nasz cel to bycie liderem 4. rewolucji przemysłowej! Jeśli takie wyzwanie jest interesujące również dla Ciebie, zachęcamy do kontaktu z nami i podjęcia rozmów :)