Dane kontaktowe

Fibar Group S.A.

Lotnicza 1
60-421 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

fibaro.jobs

NIP: 7811858097

POZNAJ NAS

FIBARO to polska marka działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. System FIBARO w przeciągu zaledwie kilku lat zadomowił się na sześciu kontynentach i w przeszło stu krajach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie.

System FIBARO, znany jako Home Center, składa się z centralki i urządzeń dodatkowych wykorzystujących inteligentną technologię domową Z-Wave. Ostatnio Fibaro wprowadził nową linię produktów kompatybilną z Apple HomeKit. Wszystkie produkty FIBARO mogą być kontrolowane i monitorowane z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Misję FIBARO stanowi wzbogacanie życia ludzi na całym świecie poprzez tworzenie komfortowej, przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni domowej.

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ

FIBARO jest systemem w całości stworzonym, rozwijanym i produkowanym w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w podpoznańskim Wysogotowie, natomiast fabryka, w której powstają nasze produkty zlokalizowana jest w centrum Poznania. Firma zatrudnia około 400 pracowników. Znacząca liczba pracowników wywodzi się z poznańskich środowisk akademickich. FIBARO posiada również oddział w Zielonej Górze.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)