Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FERRERO W POLSCE

ul. Wiertnicza 126
02-952 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ferrero.pl

NIP: 9512514043

O nas

Ferrero to firma rodzinna o prawdziwie innowacyjnym podejściu i międzynarodowych perspektywach, znana z kultowych marek, takich jak Nutella®, Tic Tac®, Ferrero Rocher®, Raffaello®, Kinder Bueno® czy Kinder Niespodzianka®. Wraz ze wzrostem popularności naszych marek rośnie również nasz ogólnoświatowy zasięg.

W Ferrero kochamy naszą pracę. Od ponad 70 lat z dumą, zaangażowaniem i niegasnącym entuzjazmem pracujemy na sukces naszych znanych i lubianych na całym świecie marek. W naszej firmie najważniejsi są ludzie. Nieustająco poszukujemy nowych talentów, którym oferujemy dołączenie do międzynarodowego zespołu w firmie o fascynującej historii, silnych wartościach oraz ambitnych planach na przyszłość.

GRUPA FERRERO W POLSCE

W Polsce działamy od 1992 roku i jesteśmy  jednym z liderów na rynku słodyczy. Grupę Ferrero w Polsce tworzą:

  • Ferrero Polska Sp z o.o. – zakład produkcyjny w Belsku Dużym;
  • Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. –  biuro handlowe w Warszawie;  
  • Ferrero Polska Management Services Sp. z o.o. – łączy w sobie obsługę wszystkich spółek Grupy Ferrero w Polsce w poszczególnych obszarach biznesowych i produkcyjnych.

Nasz zakład produkcyjny w Belsku Dużym jest trzecią największą fabryką w Grupie Ferrero, która produkuje i konfekcjonuje słodycze sprzedawane w prawie 100 krajach świata. Przygotowujemy tu produkty takich marek, jak np.: Kinder Bueno, Rafaello, Nutella, Kinder Surprise, Nutella B-ready, czy Kinder Joy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Ferrero to firma budowana przez pokolenia ludzi, których łączy stałe zaangażowanie w dążeniu do najwyższej jakości i troska, którą wkładamy we wszystko, co robimy dla naszych konsumentów i społeczności, na terenie których jesteśmy obecni. Wartości, które wyznajemy, stanowią fundament naszej misji i drogowskaz dla naszych pracowników i dostawców, który prowadzi naszą rodzinną Firmę w jej stałym rozwoju.

  • Lojalność i zaufanie
  • Szacunek i odpowiedzialność
  • Uczciwość i rzetelność
  • Pasja do jakości, badań i innowacyjności
  • Przedsiębiorczość
  • Pracuj, twórz, dawaj

Więcej o nas znajdziesz na stronie na www.ferrero.pl oraz www.ferrerocareers.com/pl/pl/

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)