Dane kontaktowe

Ferrero Polska Commercial

ul. Wiertnicza 126
02-952 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ferrerocareers.com/pl/pl

FERRERO W POLSCE

Ferrero to międzynarodowy koncern branży FMCG znany z takich produktów jak Nutella, Kinder Bueno, Ferrero Rocher, Raffaello, Tic Tac, Kinder Niespodzianka, Mon Cheri, Schoko-Bons, Kinder Delice, Kinder Pingui, Kinder Chocolate i innych.

W Polsce swoje biura mamy w dwóch lokalizacjach: Ferrero Polska Sp. z o.o. ul. Szkolna 6, 05-622 BELSK DUŻY K/GRÓJCA - zakład produkcyjny oraz Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. ul. Wiertnicza 126, 02-952 WARSZAWA – siedziba firmy.

W Ferrero kochamy naszą pracę. Od ponad 70 lat z dumą, zaangażowaniem i niegasnącym entuzjazmem pracujemy na sukces naszych znanych i lubianych na całym świecie marek. W naszej firmie najważniejsi są ludzie. Nieustająco poszukujemy nowych talentów, którym oferujemy dołączenie do międzynarodowego zespołu w firmie o fascynującej historii, silnych wartościach oraz ambitnych planach na przyszłość.

NASZA FIRMA

Siedziba Grupy Ferrero znajduje się w Luksemburgu. Jesteśmy obecni w 55 krajach na świecie. 25 zakładów produkcyjnych na pięciu kontynentach, 8 zakładów produkcyjnych spółki Ferrero Hazelnut Company, która zajmuje się produkcją i przetwarzaniem orzechów laskowych, 6 spółek rolniczych oraz Projekt Przedsiębiorczości Michele Ferrero realizowany w Kamerunie, RPA i Indiach. Nasze produkty są sprzedawane w ponad 170 krajach, jest duże prawdopodobieństwo, że jesteśmy obecni w kraju, w którym chciałbyś znaleźć pracę.

NASZA WIZJA

Od samego początku, zaangażowanie, z jakim staramy się zaspokoić potrzeby konsumentów leżało u podstaw naszego sukcesu. Od wielu pokoleń nasze produkty są współtworzone przez ludzi, którzy je uwielbiają i doceniają stojącą za nimi filozofię. Łączymy nowoczesne metody pracy z pasją, która jest widoczna na wszystkich etapach naszego łańcucha wartości - od pozyskiwania surowców przez rozwój produktu po współpracę z partnerami handlowymi i podejściem do konsumenta. Dużo inwestujemy w innowacje, zawsze skupiamy się na jakości i chcemy tworzyć prawdziwe chwile spontanicznej radości. Przypominamy radosne chwile z przeszłości, cieszymy się teraźniejszością i zachęcamy wszystkich do podobnego myślenia o przyszłości.

EKSPANSJA

U podstaw naszej kultury leżą cele dotyczące rozwoju, długoterminowa wizja i niezwykle ważna dla nas spuścizna firmy rodzinnej. Naszym celem jest od lat zapewnienie zadowolenia klienta. Jesteśmy obecni na całym świecie, ale staramy się być w równym stopniu widoczni w Europie, jak i na rynkach poza Starym Kontynentem.  Rozszerzamy także zakres naszych strategicznych działań - rozszerzamy nasz asortyment produktów czekoladowych o pakowane słodycze.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)