Dane kontaktowe

FEGA Poland Sp. z o.o.

NIP: 8970020102

FEGA POLAND

FEGA Poland to sieć hurtowni elektrotechnicznych, działająca na polskim rynku od 1993r. Od 1995r. wchodzimy w struktury globalnego potentata rynku artykułów elektortechnicznych - koncernu Wurth. W naszych oddziałach oferujemy szeroki asortyment artykułów dla firm budowlano-montażowych, instalatorów, producentów maszyn, zakładów przemysłowych oraz integratorów systemów.

W.EG POLSKA

W.EG Polska jest udziałowcem i zarazem silnym partnerem wspierającym działania operacyjne spółki FEGA Poland. Zaangażowanie udziałowców pozwala nam stale podnościć jakość usług i rozwijać obszary, które bezpośrednio wpływają na poziom dystrybucji materiałów elektrotechnicznych i obsługi klientów biznesowych.

GRUPA WÜRTH

Marka znana na całym świecie, posiadająca swoje oddziały w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach, 400 samodzielnych firm, ponad 125 000 produktów, rozwiązań oraz patentów. Zatrudnia ponad 76 000 pracowników, w tym 31 500 przedstawicieli handlowych.

MISJA WÜRTH

Od lat misja grupy Wurth opiera się o pasję i rozwój oraz konsekwente dążenie do perfekcji w każdej dziedzinie aktywności.

GRUPA WÜRTH

76000 - Pracowników na świecie

400 - Firm w ponad 80 krajach

73 - Lata na rynku

Proces rekrutacji w FEGA Poland przebiega w następujący sposób:

ETAP PIERWSZY – APLIKACJA I SELEKCJA

Prześlij do nas swoje CV i List Motywacyjny. Ważne dla nas jest, abyś w CV krótko opisał swoją dotychczasową karierę zawodową z uwzględnieniem wykonywanych obowiązków a w LM napisał jakie stanowisko pracy Cię interesuje lub w jakim dziale chciałbyś pracować.

ETAP DRUGI – ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeżeli Twoja aplikacja spotka się z zainteresowaniem skontaktuje się z Tobą nasz dział HR, aby przeprowadzić krótki wywiad telefoniczny.

ETAP TRZECI – ROZMOWA REKRUTACYJNA

Po  udanym wywiadzie telefonicznym zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, która pozwoli na uzupełnienie informacji o Tobie, a także o FEGA Poland sp. z o.o. i o stanowisku, na które aplikujesz.

ETAP CZWARTY – INFORMACJA ZWROTNA

Decyzję o zatrudnieniu podejmuje dział HR oraz kierownik działu lub oddziału, do którego aplikujesz. Informację wyniku procesu rekrutacyjnego otrzymasz w ciągu kilku dni.

Benefity:

  • opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do nauki języków obcych – angielski, niemieckiw
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)