Dane kontaktowe

FedEx Express

ul. Kolejowa 323
05-092 Łomianki
mazowieckie, Polska

NIP: 5261005306

FedEx Express i TNT

Więcej połączeń i nowe możliwości

FedEx Express i TNT jednoczą siły, aby przedstawić naszym Klientom nowe możliwości, zaoferować jeszcze lepsze usługi i najwyższej jakości wsparcie. Integracja największej sieci połączeń lotniczych i sieci europejskich połączeń drogowych zajmie nam trochę czasu, jednak już poczyniliśmy znaczące postępy.

CO INTEGRACJA OZNACZA DLA NASZYCH KLIENTÓW?

Dostęp do niezrównanej sieci połączeń wysyłkowych.

Łączymy globalną sieć połączeń lotniczych FedEx Express z siecią europejskich połączeń, aby dać naszym Klientom dostęp do rynków na całym świecie. FedEx Express obsługuje ponad 220 krajów i terytoriów, a TNT, poprzez 55 000 połączeń drogowych tygodniowo, dociera do ponad 45 krajów europejskich. Globalna sieć FedEx Express zapewnia terminowe doręczenia i ekspresowe usługi dzięki współpracy 375 lotnisk na całym świecie.

Łatwiejszy dostęp do różnych możliwości wysyłkowych i usług.

Już wkrótce nasi Klienci będą mieć możliwość korzystania z wielu nowych opcji wysyłkowych. Rozszerzony zakres usług przed zakończeniem procesu integracji dostępny na fedex.com lub TNT.com.

Rozszerzona sieć odbiorów i doręczeń.

Połączymy nasze działania, aby móc zaoferować naszym Klientom jeszcze więcej punktów odbioru i przyjmowania przesyłek w Polsce.

Wyjątkowa obsługa klienta.

Obie firmy - TNT i FedEx Express - cieszą się opinią partnerów biznesowych dbających o potrzeby swoich Klientów. Nasi Kontrachenci mogą mieć pewność, że podczas procesu integracji jakość i poziom ich obsługi nie ulegnie zmianie.

Ulepszona sieć globalnych doręczeń zoptymalizowana pod kątem paczek i palet.

Globalna sieć TNT została zoptymalizowana pod kątem odbioru i doręczania paczek oraz palet. Swoim zasięgiem obejmuje ponad 200 krajów/terytoriów, powiązanych globalnymi i regionalnymi połączeniami lotniczymi oraz drogowymi w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Południowej Afryce, Południowej Ameryce i Azji.

Partnerstwo wspierające rozwój.

FedEx Express jest liderem branży logistycznej. To my stworzyliśmy system dystrybucji ekspresowej i – po raz 18. z rzędu – znaleźliśmy się w wśród dwudziestu „Najbardziej podziwianych firm” według magazynu FORTUNE 2018.