Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FedEx Express

ul. Annopol 19
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 6342750606

Nasza druga lokalizacja:

FedEx Express Europe

ul. Kolejowa 323
05-092 Łomianki
mazowieckie, Polska

Jak wygląda rekrutacja

Wierzymy, że kultura firmy tworzona jest przez ludzi z pasją i otwartym umysłem. FedEx Express to zaangażowanie w codzienną pracę i obowiązki, wiedza na temat biznesu, dbałość o pracowników i Klientów oraz zaufanie. To wszystko daje naszym Kontrahentom poczucie dobrze zrealizowanej usługi.

ETAP 1

APLIKACJA

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną ofertą pracy, aplikuj bezpośrednio poprzez portal Pracuj.pl. Prześlij do nas dokumenty aplikacyjne zgodnie z ogłoszeniem.

ETAP 2

WERYFIKACJA

To czas potrzebny, abyśmy wybrali odpowiednich kandydatów na podane w ogłoszeniu stanowisko. Na tym etapie analizujemy przesłane do nas dokumenty aplikacyjne. Kontaktujemy się z osobami, których doświadczenie oraz predyspozycje zawodowe są najbardziej dopasowane do stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy.

ETAP 3

ROZMOWA TELEFONICZNA

Jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne przejdą pozytywnie etap 2, będziemy chcieli poznać Cię w kontakcie telefonicznym. Przygotuj się na trwający 15-30 minut wywiad rekrutacyjny.

ETAP 4

SPOTKANIE

Po rozmowie telefonicznej zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy, gdzie odbędzie się rozmowa  z bezpośrednim przełożonym i przedstawicielem działu HR. Podczas tego spotkania chcemy poznać Cię bliżej, opowiedzieć więcej o naszej firmie i szczegółowo porozmawiać o Twoim doświadczeniu zawodowym. Chętnie odpowiemy także na wszystkie pytania. Po spotkaniu skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe, by przekazać Ci naszą decyzję.

ETAP 5

GRATULUJEMY = ZATRUDNIAMY!

Proces rekrutacyjny kończymy złożeniem oferty zatrudnienia wybranemu kandydatowi. Po jej akceptacji nowo zatrudniony pracownik uzyskuje szczegółowe informacje na temat pierwszego dnia pracy oraz uczestniczy w szkoleniu wprowadzającym, które ułatwi mu wdrożenie w nowy zakres obowiązków.

Do zobaczenia :)