Dane kontaktowe

FedEx Express

ul. Kolejowa 323
05-092 Łomianki
mazowieckie, Polska

NIP: 5261005306

Benefity

W FedEx Express stawiamy na ludzi i ich rozwój. Specjalnie dla naszych pracowników przygotowaliśmy program świadczeń dodatkowych wspierający silną kulturę organizacji i zapewniający bezpieczne, różnorodne i satysfakcjonujące środowisko pracy.

ZDROWIE TO PODSTAWA

Dołączając do naszego zespołu, zarówno pracownik, jak i jego rodzina będą mogli skorzystać z prywatnej opieki medycznej.

ŚWIETNA FORMA

Wiedząc, jak ważna w prawidłowym funkcjonowaniu jest aktywność fizyczna, oferujemy dofinansowanie do karty Multisport.

BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ

Nasi pracownicy są naszą największą wartością, dlatego dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa, proponując grupowe ubezpieczenie na życie.

ROZWÓJ I KOMPETENCJE

W ramach programu FedEx Tuition Assistance pomagamy naszym pracownikom podnosić kompetencje miękkie i twarde, tym samym aktywizując ich zawodowo. Nasze kursy on-line zapewniają dostęp do najnowszych publikacji branżowych i wewnętrznych materiałów edukacyjnych opracowanych przez naszych ekspertów.

JUBILEUSZE

Dla naszych długoletnich pracowników w ramach programu Long Service Awards przygotowaliśmy nagrody jubileuszowe jako podziękowanie za 5, 10 i 15 lat pracy z nami.

TANIE WYSYŁANIE

Aby przybliżać naszym pracownikom towary i usługi z całego świata, oferujemy atrakcyjne rabaty na przesyłki krajowe i międzynarodowe.

DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

Włączamy się w akcje społeczne, które dają możliwość osobistego zaangażowania w niesienie pomocy potrzebującym.

KARIERA

W pełni popieramy filozofię rekrutacji wewnętrznej poprzez CareerHub, dzięki której można zaplanować karierę w kraju lub za granicą. 

 

Jesteśmy dla Naszych Pracowników każdego dnia.