Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FedEx Express

ul. Annopol 19
03-236 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 6342750606

Nasza druga lokalizacja:

FedEx Express Europe

ul. Kolejowa 323
05-092 Łomianki
mazowieckie, Polska

KIM JESTEŚMY

FedEx Express jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych firm kurierskich na świecie oraz liderem w branży dostaw przesyłek ekspresowych i ekonomicznych w dowolne miejsce na świecie. Wykorzystując sieć połączeń lotniczych i drogowych, łączymy każdego dnia krajowych i międzynarodowych przedsiębiorców w ponad 220 krajach.

Nasza firma tworzy środowisko pracy, w którym każda osoba ma znaczący wkład w rozwój procesów kształtujących silną organizację. Na wspólny sukces pracuje już ponad 400 000 pracowników na całym świecie. Dzięki nim każdego dnia dostarczamy ponad 11 milionów przesyłek.

Doceniamy tych, którzy dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu zmieniają się razem z nami. Nieustannie dbamy o rozwój pracowników, a nasze działania mają na celu nie tylko udzielanie indywidualnego wsparcia, ale także budowanie silnej kultury pracowniczej. Dzięki temu tworzymy bezpieczne i satysfakcjonujące środowisko z doskonałą atmosferą pracy.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

W FedEx Express uważamy, że połączony świat to lepszy świat. To przekonanie przyświeca wszystkim naszym działaniom.

Pasja, zaangażowanie i dążenie do doskonałości to czynniki, które kreują sukces w sporcie, ale są również drogą do sukcesu w biznesie. FedEx Express z dumą kontynuuje współpracę z organizatorem największego europejskiego klubowego turnieju profesjonalnych rozgrywek piłki nożnej UEFA Europa League.

Łącząc ludzi z całej Europy, czerpiemy inspirację jako największy dostawca usług z zakresu ekspresowej logistyki.

ŁĄCZYMY LUDZI

Na całym świecie FedEx Express tworzy sieć komunikacji i przekształca obietnice w rzeczywistość. Jesteśmy świadomi, jak istotne dla biznesu są terminowe przesyłki, dlatego oferujemy opcję ich doręczenia już w następnym dniu roboczym.

Projektujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw, tak by zaspokoić złożone potrzeby. Dzięki temu nasza firma rozwija się w sposób zrównoważony. Poprzez optymalizację tras samochodów ciężarowych, ulepszanie floty pojazdów, wprowadzanie dobrych nawyków kierowców i badanie alternatywnych paliw i technologii, FedEx Express realizuje strategię Reduce, Replace, Revolutionize. Dbamy o środowisko naturalne od projektu do realizacji.

Ostatnie wpisy dla FedEx Express

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (56)