Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FCA Services Polska Sp. z o.o.

Węglowa 72
43-346 Bielsko-Biała
śląskie, Polska
[email protected]

fcagroup.pl

Kim jesteśmy?

FCA Services Polska Sp. z o.o. to spółka międzynarodowej grupy STELLANTIS, lidera branży motoryzacyjnej posiadającej ponad 90 zakładów na całym świecie i zatrudniającej ponad 300 000 pracowników;

Spółka FCA Services Polska założona została w 2001 r. i zatrudnia prawie 1000 pracowników.

Czym się zajmujemy?

Obsługujemy klientów z 11 krajów Europy oraz ze Stanów Zjednoczonych i Kanady w dwóch obszarach:

Obszar Finance to usługi księgowości głównej, bilansu i raportingu, obsługa cyklu aktywnego i pasywnego, finansów i płatności, zarządzania środkami trwałymi i kapitałem obrotowym, a także usługi podatkowe i kontroli zarządzania.

Obszar Payroll obejmuje cały zakres spraw pracowniczych – od obsługi dokumentacji kadrowej, poprzez sporządzanie list płac, do obsługi socjalnej pracowników.

Od 2005 r. spółka działa w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej na terenie FCA Poland w Bielsku-Białej, świadcząc usługi dla klientów z regionu EMEA, a od 2014 roku również z regionu NAFTA.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób chcących objąć stanowiska w obszarach finansowych lub kadrowo-płacowym posiadających wiedzę w zakresie ekonomii lub/i posługujących się językami obcymi takimi jak: angielski, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki.

Rekrutujemy zarówno osoby z doświadczeniem poszukujące wyzwań na stanowiskach specjalistycznych lub liderskich, jak i tych rozpoczynających dopiero swoją drogę zawodową.

Studenci oraz absolwenci mogą w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą na uczelni, a także rozwijać swoją ścieżkę kariery.

Dlaczego my?

Dołączając do naszego międzynarodowego zespołu, zyskasz niepowtarzalną szansę pracy dla najprężniej rozwijającej się organizacji na Podbeskidziu, a także okazję współpracy z uznanymi firmami z całego świata. Oferujemy różnorodne stanowiska i wyzwania, szeroki zakres odpowiedzialności oraz doskonałą okazję do rozwoju umiejętności.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)