Dane kontaktowe

Fastline Advertising Sp. z o. o.

Manhattan Place
ul. Wita Stwosza 48
02-661 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: + 48 601 280 520
[email protected]

NIP: 5213690161

POZNAJMY SIĘ!

W Fastline łączymy doświadczenie z szybkim działaniem. Kreatywność z efektywnością. Urzeczywistniamy idee wykorzystując do tego innowacyjne narzędzia, obserwujemy aktualne trendy w komunikacji i stale poszerzamy nasze kompetencje. Dziedziny w których działamy to: strategia, kreacja, digital, programy lojalnościowe & incentive oraz eventy.

STRATEGIA I KREACJA

Nasze atuty to dociekliwość i efektywność. Analizujemy, liczymy i interpretujemy obecne trendy. Szukamy prawdziwych insightów. Angażujemy się w zrozumienie DNA marki i przygotowujemy plan działania na przyszłość.

Uwielbiamy wymyślać kreatywne pomysły i przenosić je na najbardziej efektywne rozwiązania komunikacyjne. Działamy szybko i z ogromna precyzją, niezależnie od mediów – czy to w tradycyjnym ATL, BTL czy też w szeroko pojętym digitalu.

KAMPANIE REKALMOWE ATL, BTL, DIGITAL

ATL i BTL? Zapomnij! My robimy NL – nie No Logo, ale No Line. Tradycyjne media to przeszłość, dziś trzeba sięgać dalej. Jesteśmy na bieżąco z technologicznymi nowinkami i chętnie wykorzystujemy je w tworzeniu kampanii, ale oczywiście bez problemu stworzymy również klasyczny key visual. W końcu klasyka to podstawa. Realizacja to najprzyjemniejsza część naszej pracy, uwielbiamy obserwować jak Twoje pomysły stają się rzeczywistością.

Jesteśmy znawcami social mediów. Skutecznie budujemy i utrzymujemy społeczność wokół marek. Na bieżąco monitorujemy najnowsze trendy i technologie, wykorzystując je przy tworzeniu kampanii.

Jesteśmy tak innowacyjni w swoich działaniach, że nie napiszemy tu co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić. I tak byś nie uwierzył, jak efektywne są nasze kampanie w internetach, ale na spotkaniu pokażemy Ci kejsy, kipiaje i roje. Żeby nie było, remarketing, targeting i performance to tylko podstawa.

EVENTY

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę różnego rodzaju eventów – od koncepcji po realizację wydarzeń. Zapewniamy profesjonalną organizację imprez promocyjnych, wydarzeń firmowych, kongresów oraz konferencji.