Dane kontaktowe

Farmwet Sp. z o.o Spółka komandytowa

Waryńskiego 6a
62-300 Września
wielkopolskie, Polska

farmwet.pl

NIP: 7891695420

POZNAJ NAS

Kompleksowo dbamy o hodowle, by chronić zdrowie zwierząt wyłącznie naturalnymi sposobami. 

Farmwet jest firmą działającą od 1992 roku na polskim rynku paszowym. Jesteśmy jednym z liderów w produkcji naturalnych mieszanek zwiększających status zdrowotny zwierząt. 

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami surowców z Europy, Azji i Afryki mamy możliwość dostarczania skutecznych i innowacyjnych rozwiązań w żywieniu zwierząt. Nasze 27 letnie doświadczenie pozwala na tworzenie programów żywieniowych zmniejszających stosowanie antybiotyków i preparatów chemicznych. Wykorzystujemy standaryzowane produkty tj. zioła, wodne ekstrakty, olejki eteryczne, algi i drożdże. Dzięki wprowadzeniu najnowszych technologii mamy możliwość tworzenia produktów najwyższej jakości. 

Jednym z naszych kierunków działań jest utrzymanie równowagi między produkcją zwierzęcą a środowiskiem naturalnym. 


ZASADY FIRMY:

  • JAKOŚĆ 

zioła są standaryzowane a nasi dostawcy spełniają wymogi jakościowe. 

  • SKUTECZNOŚĆ  

wszystkie produkty muszą zawierać dawkę czynną ziół i wykazywać korzystny wpływ na zdrowie zwierząt. 

  • INNOWACJA 

poszukujemy nowych rozwiązań, prowadzimy badania terenowe, współpracujemy z uczelniami, ośrodkami badawczymi. 


NASZE CELE:

  • ZDROWIE ZWIERZĄT  

wprowadzenie najnowszych osiągnięć w zakresie profilaktyki zdrowotnej zwierząt, zwiększanie statusu zdrowotnego zwierząt. 

  • NATURALNE METODY  

zwiększanie produktywności hodowli zwierzęcej przy zastosowaniu naturalnych substancji tj. ziół, ziołowych ekstraktów wodnych, olejów, alg oraz innych. 

  • ŚRODOWISKO 

zmniejszenie narażenia środowiska wynikającego z produkcji zwierzęcej tj. pozostałości niestrawionych składników podawanych w nadmiarze, które zostają wydalone się do gleby przez co zanieczyszczją środowisko. Zmniejszenie stosowania antybiotyków - profilaktyka powstawania bakterii antybiotykoopornych (superbakterii). 

REKRUTACJA

ETAP 1 

Ocena CV / dokumentów aplikacyjnych 

Analizujemy przesłane zgłoszenia i wybieramy osoby pasujące doświadczeniem zawodowym  do danego stanowiska. 

ETAP 2 

Kontakt telefoniczny lub mailowy 

Wybrane osoby zostaną poinformowane droga mailową o przejściu do kolejnego etapu. Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.   

ETAP 3 

Spotkanie rekrutacyjne 

Spotkanie rekrutacyjne może odbyć się w siedzibie firmy lub za pomocą komunikatorów internetowych tj. skype, teams (dot. osób ubiegających się spoza Wielkopolski). W trakcie rozmowy spotkasz się z naszym zespołem rekrutacyjnym. W trakcie rozmowy sprawdzane będą Państwa umiejętności i zgodność profilu osobowościowego do firmy. 

ETAP 4 

Decyzja/ podjęcie współpracy 

Po spotkaniu rekrutacyjnym podejmujemy decyzję o wyborze kandydata. Informację zwrotną udzielamy wszystkim osobą uczestniczącym w 3 etapie. O podjętej pozytywnej decyzji kontaktujemy się z osobą aplikującą telefonicznie.