Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FAMUR S.A.

ul. Armii Krajowej 51
40-698 Katowice
śląskie, Polska

ETAP 1

APLIKUJ!

Znalazłeś intersujące Cię ogłoszenie? Zrób pierwszy krok na drodze do pracy w Grupie FAMUR - wypełnij i prześlij do nas formularz aplikacyjny wraz ze swoim CV. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • przez serwis pracuj.pl,
  • przez aplikację dostępną na stronie internetowej www.famur.com w zakładce Kariera.

ETAP 2

ANALIZA CV

Nasi specjaliści ds. HR przeanalizują otrzymane od Ciebie dokumenty pod kątem zgodności z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu na dane stanowisko.

ETAP 3

POROZMAWIAJ Z NAMI

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Podczas rozmowy zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i oczekiwania wobec pracodawcy.

ETAP 4

SPOTKAJMY SIĘ

Jeśli Twoja kandydatura spełni nasze wymagania, a Twoje oczekiwania i cele zawodowe okażą się zbieżne z naszymi, spodziewaj się zaproszenia na spotkanie. O tym, jak będzie ono przebiegać, opowie Ci nasz specjalista ds. HR. Możesz być pewny, że na tym etapie poznasz potencjalnego przełożonego. Przygotuj się!

ETAP 5

SPRAWDŹ SIĘ

W zależności od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja, oprócz standardowego wywiadu możemy poprosić Cię o rozwiązanie testu wiedzy lub wypełnienie online formularza profilu zawodowego, a także zaprosić do udziału w specjalnie przygotowanym Assessment Center.

ETAP 6

KAŻDY KONIEC TO POCZĄTEK CZEGOŚ NOWEGO

Po zakończeniu każdego etapu rekrutacji informujemy kandydatów o naszej decyzji. Jeśli to właśnie Ciebie wybraliśmy, zaprosimy Cię na spotkanie w firmie lub telefonicznie przedstawimy propozycję warunków zatrudnienia.