Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FAMUR S.A.

ul. Armii Krajowej 51
40-698 Katowice
śląskie, Polska

Benefity

Kursy języków obcych

Działamy na całym świecie i wiemy, jak istotne są umiejętności językowe. Dlatego organizujemy i dofinansowujemy pracownikom kursy prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów języków obcych.

Specjalistyczne szkolenia

Nasza branża wymaga specjalistycznych umiejętności i ułatwiamy naszym pracownikom ich zdobywanie m.in. poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Dofinansowanie studiów

Wspieramy poszerzanie wiedzy również przez dofinansowywanie nauki na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych czy MBA.

Pakiet socjalny

Potrzeby naszych pracowników są różne, dlatego przygotowaliśmy dla nich szeroki pakiet socjalny. Od świadczeń z okazji Mikołajek, Bożego Narodzenia czy Wielkanocy po dofinansowanie zakupu pomocy szkolnych i biletów na wydarzenia kulturalno-sportowe - wybór pozostawiamy Tobie.

Karta sportowa

Dla wielu pracowników Grupy FAMUR sport to ważna część życia, a dzięki dopłatom do kart sportowych mogą oni realizować swoje pasje w profesjonalnych obiektach sportowych na terenie całego kraju.

Rozrywka

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego w naszych oddziałach organizowane są integracyjne spotkania i wyjazdy.

Wsparcie Fundacji TDJ

Współpracujemy z TDJ Foundation, która wspiera edukację i rozwój dzieci oraz młodzieży. Dzięki fundacji dzieci naszych pracowników mogą uczyć się w prestiżowych uczelniach za granicą, pracować przez rok z tutorem czy wyjechać na inspirujący letni obóz.

Opieka medyczna

Nasi pracownicy mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej, w ofercie której jest dostęp do wielu specjalistów i badań.