Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FAMUR S.A.

ul. Armii Krajowej 51
40-698 Katowice
śląskie, Polska

KIM JESTEŚMY?

Grupa FAMUR to liczący się na świecie producent maszyn i urządzeń dla górnictwa, masowego transportu, przeładunku oraz energetyki.

Projektujemy, konstruujemy, dostarczamy, monitorujemy i serwisujemy sprzęt, który pracuje w kopalniach podziemnych i naziemnych, a także portach i elektrowniach. Pomagamy też naszym klientom budować struktury finansowe potrzebne do realizacji ich projektów. Dlatego cenimy i zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin. Może to właśnie Ciebie teraz szukamy?

Dołącz do mającej globalny zasięg Grupy, którą tworzy ponad 3 tyś. osób zatrudnionych w blisko 40 spółkach i 8 zakładach produkcyjnych.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

FAMUR to miejsce, gdzie ponad 100 lat historii i doświadczenie wielu polskich marek branży wydobywczej przenikają się z dążeniem do ciągłego tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są nasi pracownicy, dlatego inwestujemy w ich zawodowy rozwój, dbamy o pakiety świadczeń socjalnych i wspieramy ważne dla nich inicjatywy społeczne.

Dzięki temu tworzymy zespoły zgranych i zaangażowanych profesjonalistów, do których szukamy zarówno doświadczonych ekspertów, jak i młodych, ambitnych osób stawiających pierwsze kroki na ścieżce swojej kariery.

Co oferujemy?

  • Pracę wśród znakomitych fachowców.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Dodatkowe korzyści (więcej w zakładce „Benefity”).

Wspieramy również uczniów szkół średnich i studentów. Bierzemy udział w programie klas patronackich i umożliwiamy podjęcie praktyk zawodowych oraz płatnych staży.

NASZE ODDZIAŁY I ZAKŁADY

Nasze zakłady znajdują się w 6 polskich miastach: Katowicach, ZabrzuChorzowie, Nowym Sączu, Gorlicach oraz Piotrkowie Trybunalskim.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)