Dane kontaktowe

Famoc S.A.

ul. Wajdeloty 12A
80-437 Gdańsk
pomorskie, Polska
Telefon: 58 350 94 70
[email protected]

famoc.com/pl/praca

NIP: 6040003120

Poznaj nas – ludzi stojących za platformą FAMOC!

Praca w Famoc to pasja do najnowszych technologii. Uważamy, że urządzenia mobilne są świetne… chyba że jesteś w branży IT i musisz je zabezpieczyć przed wszelkimi zagrożeniami. Na szczęście udało nam się znaleźć rozwiązanie, które pomaga firmom dbać o ich smartfony i tablety – tworzymy rozwiązanie z kategorii MDM (Mobile Device Management), za pomocą którego firmy zabezpieczają, monitorują i zarządzają wszystkimi urządzeniami mobilnymi. Jesteśmy #ObsessedWithSecurity i tym samym zarażamy naszych klientów, zwracając im uwagę na największe zagrożenia w świecie mobilnym!

Famoc istnieje od 2006 roku i jest obecny na całym świecie, mimo że dowodzi tym wszystkim jedynie 40-osobowa zgrana grupa z Gdańska ;) Mamy niemal 2000 klientów, wśród których znajdziesz takie znane nazwy jak Poczta Polska, mBank, Lotos czy PKP Intercity. Wielkie korporacje znajdziesz też w gronie naszych partnerów, z którymi współpracujemy na co dzień – Google, Samsung czy Apple to tylko niektóre z nich.

#ObsessedWithHumans

Naszą podstawową wartością, która odzwierciedla się w naszych rozwiązaniach i w tym, co robimy i czego uczymy innych na co dzień, jest #ObsessedWithSecurity. Famoca tworzą jednak nieprzeciętni ludzie, i to na nich stawiamy przede wszystkim. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem, który nie odpuszcza żadnej okazji do integracji czy spotkania. Świętujemy wspólnie każdą okazję – urodziny, rocznice pracy, Wigilię, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Halloween, premierę nowej wersji Androida… you name it!

Dbamy o rozwój każdego członka naszego FamocTeamu. Każdy z nas ma do dyspozycji roczny budżet szkoleniowy, dzięki któremu możemy rozwijać się w wybranym przez nas zakresie. Famoc czynnie bierze udział w takich wydarzeniach branżowych jak np. GITEX w Dubaju, MWC w Barcelonie czy też konferencja Google w USA – a każdy z nas ma szansę na taki event pojechać! Na co dzień mamy styczność z nowymi technologiami i mamy okazje testować nowinki ze świata mobilności!

Kto tworzy FamocTeam?

Famoc tworzą małe, kilkuosobowe działy, bo wierzymy, że małe teamy czynią nas dużymi.

Znajdziesz u nas ludzi odpowiedzialnych za przeróżne obszary:

 • Product Management – planuje nowości i zmiany w naszym rozwiązaniu,
 • Development Serwerowy - tworzy nasze oprogramowanie w wersji serwerowej i udoskonala je na bieżąco,
 • Development Mobilny – jest odpowiedzialny za mobilną wersję naszego oprogramowania,
 • Testy – sprawdza i testuje czy to, co developerzy wytworzyli, sprawdzi się u klienta,
 • Support – wspiera klientów i pomaga im ze wszelkimi problemami,
 • DevSecOps – jest odpowiedzialny za R&D oprogramowania, ale również wspiera nasz zespół we wszelkich trudnościach związanych z bezpieczeństwem,
 • Projekty Specjalne – niektórzy nasi klienci potrzebują szczególnych zabezpieczeń, a ten zespół szyje im rozwiązania na miarę,
 • Presales – pomaga naszym partnerom w sprzedaży rozwiązania,
 • Marketing – opowiada o rozwiązaniach światu zewnętrznemu,
 • Office – wspiera we wszystkich sprawach administracyjnych i księgowych,
 • HR – rekrutuje do zespołu i dba, żeby wszystkim powyższym działom żyło się dobrze :)

Ostatnie wpisy dla Famoc S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)