Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

FallWork Sp. z o.o.

ul. Piekary 26
61-823 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 662 75 00
[email protected]

www.fallwork.pl

NIP: 7811846734

PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA!

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. jest liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy. 

Oferujemy rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych oraz obsługę rekrutacji stałych i specjalistycznych. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne.

DAJ SIĘ ZNALEŹĆ PRACODAWCY!

Mamy dla Ciebie oferty pracy tymczasowej. Znajdź zatrudnienie jako pracownik produkcji lub przy komplementacji zamówień. Pracuj w największych sieciach handlowych w mieście i zarabiaj tygodniówki. Jesteś specjalistą i szukasz nowych wyzwań zawodowych? Nasi headhunterzy czekają na Ciebie! Prowadzimy rekrutacje pracowników wyższego szczebla i kadry kierowniczej. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na stanowisko, które spełni Twoje oczekiwania!

Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie odwiedź naszą stronę www.FallWorkork.pl i zarejestruj się w naszej bazie CV. Wystarczą tylko trzy kroki do zdobycia wymarzonej pracy.

Krok 1: Wyślij do nas swoje zgłoszenie. Przyjmujemy standardowe dokumenty aplikacyjne, czyli CV. Nie zapomnij umieścić wszystkich informacji o swoim wykształceniu, doświadczeniu i umiejętnościach.

Krok 2: Spotkaj się z naszym konsultantem. Wskaże Ci kluczowe predyspozycje oraz branże, w jakich masz największe szanse na odniesienie sukcesu.

Krok 3: Weź udział w rekrutacji. Gdy znajdziesz się w naszej bazie danych – będziesz otrzymywał zaproszenia do udziału w rekrutacjach prowadzonych przez naszą agencję.

Możesz też odwiedzić nasze biuro. Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Oddziały regionalne zlokalizowane są w Gdańsku, Warszawie i Krakowie.

SZUKASZ PRACOWNIKÓW?

Podstawą naszego działania są specjalistyczne usługi outsourcingowe. Oferujemy zarówno outsourcing personelu, jak i outsourcing usług administracyjno – personalnych.  Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników tymczasowych, zarówno do prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy. Oferujemy również kompleksową obsługą rekrutacji stałych i specjalistycznych.

Dzięki naszym rozwiązaniom poziom zatrudnienia zawsze jest dostosowany do bieżących potrzeb Państwa firmy. Gwarantujemy minimum formalności związanych z zatrudnieniem personelu, wystarczy podpisać z nami umowę – my zajmiemy się resztą.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (66)