Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Fabryki Mebli „FORTE” S. A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka
mazowieckie, Polska
[email protected]

ww2.forte.com.pl/kariera/pl

NIP: 7590005082

FORTE w liczbach

O nas

Od 29 lat konsekwentnie i wytrwale dążymy do celu. Historia sukcesu FORTE rozpoczęła się w 1992 roku od zakupu upadającej fabryki mebli. Dziś jesteśmy jednym z największych producentów mebli do samodzielnego montażu w Polsce i Europie.

  • Posiadamy w Polsce cztery nowoczesne fabryki mebli zlokalizowane w Ostrowi Mazowieckiej, Hajnówce, Białymstoku i Suwałkach, oraz uruchomioną w 2018 roku fabrykę płyt wiórowych.
  • Sprzedajemy swoje produkty w ponad 45 krajach świata (poprzez sieć ponad 4,5 tys. odbiorców-partnerów biznesowych), a więcej niż 80 proc. całej produkcji trafia za granicę.
  • Odpowiedzialność wobec klientów, współpracowników i środowiska naturalnego wyznacza nasze codzienne kierunki działań.
  • Dzięki ciągłym inwestycjom w innowacyjne technologie i systemy informatyczne oferujemy naszym odbiorcom wysoką jakość produktów i obsługi, a pracownikom - przyjazne i bezpieczne miejsce pracy.

Razem jesteśmy FORTE

Firmę tworzą ludzie. Dzięki pracy i zaangażowaniu ponad 3,5-tysięczego, różnorodnego i międzynarodowego zespołu nasza firma wciąż tak dynamicznie się rozwija.

Chcemy, żeby każdy czerpał jak największą satysfakcję z pracy w naszej firmie. Dlatego m.in. w 2019 roku uruchomiliśmy projekt rekrutacji wewnętrznych „Zmień pracę, nie pracodawcę”. Prowadzimy również Akademię „FORTE”, która umożliwia wszystkim pracownikom podnoszenie kwalifikacji i umiejętności zgodnie z zadaniami, które realizują w firmie. Oferujemy uczestnictwo w konferencjach oraz szereg szkoleń, które rozwijają  umiejętności specjalistyczne, językowe a także wspomagają rozwój osobisty.

A po pracy? Wolontariat, żagle, bieganie, siatkówka czy piłka nożna. Każdy kto chce aktywnie spędzać czas znajdzie coś dla siebie.

Jako firma rodzinna dbamy też o rodziny naszych pracowników. Przyzakładowe dwujęzyczne przedszkola z oddziałami żłobkowymi „Żółty Słonik”, działające w Ostrowi Mazowieckiej i w Suwałkach, to komfort dla rodziców i świetny start dla dzieci.

Jesteśmy aktywnym uczestnikiem życia społecznego szczególnie w miejscach, gdzie zlokalizowane są nasze fabryki. Angażujemy się w liczne działania w zakresie rozwoju i promocji edukacji, kultury, ekologii. Każdy ze współpracowników ma możliwość wesprzeć wskazany przez siebie projekt skierowany do lokalnych środowisk w ramach programu inicjatyw pracowniczych FORMY.

Dołącz do FORTE

Pracują z nami specjaliści z różnych dziedzin: operatorzy maszyn, mechanicy,  handlowcy, księgowi, informatycy, projektanci mebli z Polski i z zagranicy oraz wielu, wielu innych. Tworzymy zróżnicowaną społeczność ludzi w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i różnych narodowościach. Takie środowisko inspiruje i napędza do działania. Chcesz spróbować swoich sił i dołączyć do zespołu Fabryk Mebli ”FORTE” Zapraszamy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)