Dane kontaktowe

Fabryki Mebli "FORTE" S.A.

Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka
mazowieckie, Polska

NIP: 7590005082

Fabryki Mebli „FORTE” S.A.

FORTE to nowoczesna, silna organizacją gospodarcza, która w swojej działalności opiera się na uniwersalnych wartościach: współpracy, odpowiedzialności, rozwoju i wrażliwości.

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. to przede wszystkim ludzie. Doceniając ten fakt, prowadzimy szereg działań związanych z rozwojem naszej kadry. Dzięki ponad trzytysięcznemu zespołowi pracowników w Polsce i za granicą, możliwy jest stały i dynamiczny rozwój Spółki. Ponad 600 doświadczonych pracowników zatrudnionych jest w firmie od początku jej działalności, a blisko 1000 od ponad 15-stu lat!

Nieodzownym elementem strategii biznesowej FORTE jest odpowiedzialny i zrównoważony rozwój. W grudniu 2016 roku Spółka dołączyła do grona spółek Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych notowanych w Respect Indeks, który zrzesza spółki o najwyższych standardach zarządzania.

PRACA

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Poszukujemy pracowników zarówno w obszarach produkcyjnych, technologicznych jak i administracyjnych

Poznaj nas

25 lat istnienia firmy na rynku

Zatrudniamy ponad 3500 osób

Ponad 1000 osób pracuje z nami od 15 lat

Nasze 4 fabryki produkują meble, które są eksportowane do ponad 40 krajów świata

FORTE to  nie tylko biznes

  • Pamiętamy o tym, że praca to tylko część naszego życia. Cyklicznie organizujemy spotkania i warsztaty ze znanymi postaciami ze świata kultury, sztuki, biznesu oraz sportu.
  • Dbając także o dobrą formę fizyczną naszych pracowników wspieramy ich aktywność sportową. Mamy sekcje piłki nożnej i siatkowej, sekcje wędkarskie i bowlingowe, a na jeziorze Wigry w sercu Suwalszczyzny organizowane są coroczne regaty żeglarskie.
  • W FORTE aktywnie działa Program inicjatyw pracowniczych FORMY - FABRYKA INICJATYW. W ramach Programu każdy pracownik może ubiegać się o otrzymanie wsparcia finansowego lub pozafinansowego na realizację własnego projektu, skierowanego do lokalnych środowisk, w miastach prowadzenia działalności FORTE.
  • Przedszkole firmowe to szereg korzyści dla zatrudnionych rodziców. Przede wszystkim ułatwia godzenie pracy zawodowej z życiem rodzinnym. Nasze przyzakładowe, dwujęzyczne przedszkole z oddziałem żłobkowym w Ostrowi Mazowieckiej to placówka o najwyższych standardach. We wrześniu 2018 r. planujemy otwarcie przyzakładowego przedszkola w Suwałkach.

Rozwój i szkolenia

Pracownicy FORTE mają możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji na wielu płaszczyznach:

  • „Akademii FORTE” to opracowany specjalnie na potrzeby Spółki program rozwojowy dla wszystkich grup pracowników.  Programy Akademii FORTE realizowane są we współpracy z najlepszymi szkołami biznesu.
  • Możliwość uczestniczenia w konferencjach i szkoleniach specjalistycznych.
  • Dofinansowanie do studiów

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)