Dane kontaktowe

Fabryka Pił i Narzędzi "WAPIENICA" Spółka z o.o.

Tadeusza Regera 30
43-382 Bielsko-Biała
śląskie, Polska
Telefon: +48 33 828 08 00
Fax: +48 33 488 00 65
[email protected]

www.globus-wapienica.eu

NIP: 547-017-19-25

ŁĄCZYMY TRADYCJĘ Z NOWOCZESNOŚCIĄ

Jesteśmy pierwszą Fabryką narzędzi piłowych w Polsce i jednym z największych producentów narzędzi skrawających, mających zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL., PVC, beton, itp. Historia Fabryki sięga roku 1921 kiedy to powstała jako Polsko-Śląska Fabryka Pił i Narzędzi. W 1948 roku Fabryka przejęła znak handlowy GLOBUS, markę, która obecnie należy do najbardziej znanych marek narzędziowych zarówno na lokalnym jak i światowym rynku. Dziś, oprócz dostarczania wysokiej jakości narzędzi oferujemy kompleksowe usługi doradcze profesjonalnego zespołu doradców technicznych oraz szeroki wachlarz usług posprzedażowych.

STAWIAMY NA ROZWÓJ

Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów poprzez dostarczanie narzędzi najwyższej jakości, łatwo dostępnych, cechujących się niezawodnością, co osiągamy dzięki  zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do procesu produkcji narzędzi marki GLOBUS.

Nasz cel to stały rozwój, który realizujemy dzięki inwestycjom w nowe technologie wytwarzania naszych produktów oraz ustawiczne samokształcenie się naszego zespołu techniczno-handlowego i badawczego, aby sprostać ciągle rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.

W naszej pracy wykorzystujemy własne, wieloletnie doświadczenie przemysłowo-konstrukcyjne i naukowo-badawcze oraz wysokie kwalifikacje i zaangażowanie pracowników firmy. Na przestrzeni prawie 100-letniej działalności systematycznie doskonaliliśmy technologię wytwarzania produktów, wprowadzając nowoczesne obrabiarki, centra sterowane numerycznie, a pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku jako jedni z pierwszych w Polsce także technikę cięcia laserowego dysków. Wydziały produkcyjne zakładu dysponujące obecnie nowoczesnym i zautomatyzowanym parkiem maszynowym, obsługiwanym przez pracowników o najwyższych kwalifikacjach, stanowią gwarancję wysokiej jakości produkowanych narzędzi.

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy z doświadczoną kadrą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia i ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Kartę Benefit Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU

Przede wszystkim jednak dołączasz do zgranego zespołu, w którym liczą się ludzie i relacje.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)