Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o.

Piaskowa 9
62-028 Koziegłowy
wielkopolskie, Polska

www.hawle.pl

NIP: 7811001712

OTO GRUPA HAWLE

Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w Austrii, dla której utrzymanie przyjaznej i rodzinnej atmosfery jest najwyższym priorytetem. Hawle Polska  została utworzona w 1994 roku. Ogromy wzrost w ciągu ostatnich lat zawdzięczamy zaangażowaniu, zdolnościom oraz nieustającym wysiłkom naszych pracowników. Należymy do grupy Hawle, a firmy siostrzane mają siedzibę w Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Węgrzech, a także w Rosji, Turcji i we Włoszech. Na rynku europejskim istniejemy około 70 lat.

Nasze produkty wysyłamy do klientów z ponad 100 krajów. Produkujemy wyroby zapewniające kompleksowe uzbrojenie  sieci wodno-kanalizacyjnych: od przyłączy domowych do magistrali przesyłowych. Posiadamy ponad 15 000 wyrobów do wyposażenia sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Gwarantujemy dostęp do naszych produktów poprzez szeroką sieć regionalnych partnerów. Zastosowanie najnowszych urządzeń i technologii pozwala realizować nam nawet najbardziej złożone zadania z zakresu infrastruktury podziemnej, obiektów inżynieryjnych i budownictwa ogólnego. Obok technologii, naszym największym atutem są nasi pracownicy. 

Na międzynarodowym rynku producentów armatury ciężkiej w branży wodociągowej szczycimy się znakomitą reputacją. Inwestujemy we wspólną i długofalową przyszłość klientów poprzez solidność i niezawodność naszych produktów. Gwarantujemy niezwykły poziom etyki biznesowej, w której zawierają się jasne, przejrzyste  zasady oraz obopólny szacunek i zaufanie.

Współpracujemy z licznymi renomowanymi dostawcami oraz specjalistycznymi firmami podwykonawczymi. Stawiamy na jakość, rzetelność i terminowość zarówno oferowanych usług, jak i obsługi klienta. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w zakresie realizowanych prac, ponieważ wierzymy, że miarą sukcesu firmy jest zadowolenie klienta.

HAWLE JAKO PRACODAWCA – DLACZEGO MY?

W Hawle wszyscy pracownicy –  bez względu na zajmowane stanowisko – mają prawo do tych samych benefitów.

BEZPIECZEŃSTWO ZATRUDNIENIA
Oerujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zależy nam na długoterminowych relacjach, które tworzą stabilne fundamenty i dają przestrzeń do rozwoju.   

ZAWSZE NA CZAS
Wypłacane terminowo wynagrodzenie i rzetelnie opłacane składki to Nasz priorytet.

DZIAŁANIA CHARYTATYWNE
Pracujemy globalnie, ale działamy także lokalnie  – angażujemy się w wiele działań charytatywnych na terenie gminy, w której się znajdujemy. 

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
Każdy pracownik na możliwość skorzystania z pakietu LUX MED, a wraz z nim szybki dostęp do profesjonalnej opieki medycznej na terenie całego kraju.

KARTA MULTISPORT
Wspierając zdrowy tryb życia oferujemy pracownikom kartę MultiSport.

AKCJA POLECEŃ PRACOWNICZYCH
Za polecenie pracownika, który sprawdzi się na stanowisku pracy, możesz otrzymać 1000 zł brutto.

DOSTĘP DO KAWY I HERBATY
Podczas przerwy możesz wypić nieograniczoną ilość herbaty i kawy.

PARKING DLA ZMOTORYZOWANYCH
Dysponujemy miejscami parkingowymi dla wszystkich pracowników.

PREZENT URODZINOWY
Zawsze pamiętamy o życzeniach urodzinowych dla Naszych pracowników.

UBEZPIECZENIE GRUPOWE
Dzięki ubezpieczeniu PZU Życie Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie.

PROGRAMY SZKOLENIOWE
Zapewniamy swoim pracownikom nieograniczone możliwości rozwoju poprzez dostępność do atrakcyjnego i przejrzystego planu szkoleń.  

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym, więc znajomość języków obcych na stanowiskach administracyjnych jest konieczna. Pomagamy naszym pracownikom doskonalić tę umiejętność oferując kursy językowe.

OWOCOWE ŚRODY I BAKALIOWE PONIEDZIAŁKI
Chętnie częstujemy pracowników zdrowymi przekąskami.

PREZENT Z OKAZJI NARODZIN DZIECKA
Razem z Naszymi pracownikami cieszymy się z narodzin nowych członków rodziny.

IMPREZY INTEGRACYJNE
Podstawą udanej współpracy są dobre relacje i doskonała atmosfera. Pogłębiamy je podczas wspólnych spotkań i zabaw. Zawsze jest dużo śmiechu i radości, której wspomnienie towarzyszy nam później podczas wspólnej pracy. Zobacz w galerii jak organizujemy wspólnie czas.

APLIKOWANIE POZA TOCZĄCYMI SIĘ REKRUTACJAMI:

Jeżeli nie znajdziesz interesującego cię stanowiska, mimo wszystko przyślij nam swoje CV.

Otoczymy je opieką w bazie „spontanicznych aplikacji” i gdy pojawi się stanowisko, dopasowana do twoich kwalifikacji i preferencji – odezwiemy się!

APLIKUJ DO NAS!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)