Dane kontaktowe

HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o.

Piaskowa 9
62-028 Koziegłowy
wielkopolskie, Polska

www.hawle.pl

NIP: 7811001712

HAWLE, MADE FOR GENERATIONS

Austriackie standardy w Polsce.

Jesteśmy rodzinną firmą z siedzibą w Austrii, dla której utrzymanie przyjaznej i rodzinnej atmosfery jest najwyższym priorytetem. Hawle Polska  została utworzona w 1994 roku. Należymy do grupy Hawle, a firmy siostrzane mają siedzibę w Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Węgrzech, a także w Rosji, Turcji i we Włoszech. Na rynku europejskim istniejemy od ponad 68 lat.

Produkujemy wyroby zapewniające kompleksowe uzbrojenie  sieci wodno-kanalizacyjnych: od przyłączy domowych do magistrali przesyłowych. Posiadamy ponad 15000 wyrobów do wyposażenia sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Gwarantujemy dostęp do naszych produktów poprzez szeroką sieć regionalnych partnerów i korzystnie rozlokowane magazyny. Innowacyjność naszych wyrobów wyznacza standardy przyszłości.

Na międzynarodowym rynku producentów armatury ciężkiej w branży wodociągowej szczycimy się znakomitą reputacją. Inwestujemy we wspólną i długofalową przyszłość klientów poprzez solidność i niezawodność naszych produktów.

Co oferujemy ?

Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

Proponujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz regularnie płatne wynagrodzenie. Oferujemy grupowe ubezpieczenie, prywatną opiekę zdrowotną,  kartę MultiSport, świadczenia okolicznościowe oraz wyjazdy integracyjne. Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy zapewniają kultura organizacyjna i odpowiedzialne podejście do naszych pracowników 

Umożliwiamy rozwój zawodowy

Praca dla Hawle jest zarówno wyzwaniem jak i inspiracją. Jesteśmy pełnymi energii profesjonalistami zorientowanymi na osiąganie sukcesów. Z nami możesz wzbogacić Swoje doświadczenie i rozwinąć kompetencje. Naszym pracownikom zapewniamy szkolenia branżowe i specjalistyczne. Oferujemy ogólnofirmowe programy, np. szkolenia menedżerskie dla osób na różnych poziomach organizacji. Umożliwiamy uzyskanie dofinansowania do studiów podyplomowych oraz nauki języków obcych.

Kogo szukamy ?

Przede wszystkim świadomych swoich mocnych i słabych stron pracowników.

Szukamy ambitnych kandydatów posiadających niewielkie doświadczenie, ale olbrzymi potencjał i entuzjazm. Jesteśmy również otwarci na podjęcie współpracy ze specjalistami i ekspertami o ciekawych pomysłach. Ludzi wnoszących do zespołu Hawle swoją energię i zaangażowanie.

Najnowsze oferty pracy

  • HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o.

    Poznań (okolice), Koziegłowy (pow. poznański), wielkopolskie

    2019-05-16
  • HAWLE Fabryka Armatury Sp. z o.o.

    Poznań (okolice), Koziegłowy (pow. poznański), wielkopolskie

    2019-05-06

zobacz wszystkie oferty pracy (2)