Dane kontaktowe

Fabryka Armatur "Swarzędz" sp. z o.o.

Rabowice, Świerkowa 27
62-020 Swarzędz
wielkopolskie, Polska

NIP: 7772631425

KIM JESTEŚMY?

Historia powstania naszej firmy sięga roku 1946, kiedy to w Swarzędzu rozpoczął działalność Zakład Metalurgiczny. Początkowo firma zajmowała się produkcją wyrobów armatury przemysłowej – zasuw, kurków, zaworów. Wysoka jakość i solidne wykonanie produktów zdobyły zaufanie nabywców, a marka zaczęła być rozpoznawalna na rynku krajowym i europejskim. Ostatnie dwie dekady działalności to okres znacznej specjalizacji oraz wielu inwestycji. W 2010 roku przenieśliśmy nasz zakład  z centrum Swarzędza do nowoczesnej siedziby w Rabowicach.

 Główne grupy naszego asortymentu:

  • pierścienie synchronizatora skrzyni biegów
  • odkuwki matrycowe z mosiądzu, brązu i stali
  • zawory do butli gazowych
  • obrobione korpusy wodomierzy i ciepłomierzy

Dzięki stałemu unowocześnianiu parku maszynowego, automatyzacji procesów kucia, zakupie specjalistycznych obrabiarek, nasze wyroby mogą z powodzeniem konkurować nie tylko na rynku krajowym ale i globalnym. Eksportujemy ponad 40 % naszej produkcji, a wyroby naszej firmy można spotkać w wielu krajach Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Od początku swojej działalności dążyliśmy do zbudowania silnego zespołu Pracowników. Siła naszej Firmy tkwi w wykwalifikowanej kadrze i w przyjaznej atmosferze pracy. Wielu spośród nas to Pracownicy z wieloletnim stażem. Wielu to kolejne pokolenia zasłużonych Pracowników. Razem tworzymy dynamiczny zespół osób ukierunkowanych na wspólny cel, jakim jest sukces Firmy.

Kilkakrotnie zostaliśmy uhonorowani tytułem Gazeli Biznesu jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm wśród małych i średnich przedsiębiorstw.  Zostaliśmy rownież wyróżnieni w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów od 50 do 250 mln PLN oraz dwukrotnie w rankingu "Orły WPROST".

W roku 2008 wdrożyliśmy system zarządzania jakością, który jest przez cały czas należycie utrzymywany, obecnie zgodnie z normą ISO 9001:2015.

Obecnie zatrudniamy ok. 150 pracowników, silnie się rozwijamy – w obszarze nowych technologii, parku maszynowego oraz nowych klientów.

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osób ambitnych, z doświadczeniem w zakresie obróbki metali i budowy maszyn jak również osób z szeroką wiedzą na temat projektowania i technologii.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie Absolwentów kierunków technicznych zarówno szkół średnich jak i wyższych (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka i Robotyka).

Rekrutacja w 3 krokach:

ETAP 1

Przesłanie aplikacji. Prześlij do nas swoje CV na adres: [email protected] i poczekaj na naszą odpowiedź

ETAP 2

Spotkanie bezpośrednie w siedzibie firmy. Jeśli widzimy dla Ciebie miejsce w naszej organizacji zapraszamy Cię do siebie na rozmowę. W rozmowie uczestniczy zawsze Kierownik działu, do którego poszukujemy pracownika

ETAP 3

Zatrudnienie. Jeśli obie strony, zadecydują, że chcą ze sobą współpracować, wtedy dokonujemy wszelkich formalności niezbędnych do podjęcia pracy

Benefity

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)