Dane kontaktowe

Fabory Poland

Lutycka 105
60-478 Poznań
wielkopolskie, Polska

fabory.team.careers/pl-pl

NIP: 9581295437

POZNAJ FABORY

Od 2011 roku firma Fabory jest częścią W.W.Grainger Inc.

Grainger jest wiodącym dostawcą produktów przemysłowych, który działa w ponad 150 krajach. Pojawia się na listach magazynu Fortune: liście 500 największych firm na świecie i zatrudnia ponad 22 000 osób i sprzedaje każdego roku produkty o wartości ponad 10 miliardów dolarów.

Firmy Fabory i Grainger dbają o budowanie silnych i trwałych relacji z klientami i dostawcami.

Grupa Fabory zatrudnia ponad 2100 fantastycznych osób, w 15 krajach. Fabory oferuje szeroką gamę elementów złącznych, narzędzi, produktów przemysłowych i produktów BHP szanowanych i rozpoznawalnych marek. Nasi klienci działają na różnych rynkach i w różnych sektorach biznesu. Zapewniamy wsparcie zarówno małych firmom, jak i międzynarodowym korporacjom, tak by ułatwić im spełnianie wymogów związanych z produkcją, pracami konserwacyjnymi i naprawczymi.

Oferujemy pracę w takich obszarach jak sprzedaż, wsparcie biznesu, finanse, księgowość, HR, administracja i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do dalszego rozwoju w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych pod okiem profesjonalistów.

Koniecznie zobacz video o NAS!

NASZE WARTOŚCI

W Fabory znajdziesz wszystko, by odważnie rozpocząć lub z sukcesem rozwinąć swoją karierę.
Co nas charakteryzuje?

Transparentność i zaufanie
Wiemy, że zaufanie pracowników, przejrzystość zasad i otwarta komunikacja wewnątrz organizacji to podstawowe elementy dobrej i partnerskiej relacji.  Dlatego pracując w Fabory możesz liczyć na jasny podział ról i obowiązków, czytelny system wynagradzania odnoszący się do płacy podstawowej oraz systemu premiowania na wszystkich poziomach struktury firmy.

Praca zespołowa i wzajemny szacunek

Praca zespołowa stanowi podstawę naszej działalności. Każdy członek zespołu ma ważne zadania do wykonania. Każdego dnia podejmujemy wspólnie pracę mającą na celu dostarczenie naszym klientom najwyższej jakości usług. Nasz sukces opiera się na wzajemnym szacunku, a środowisko naszej pracy wypełniają energia oraz pozytywna atmosfera. Każdy pracownik się liczy, jest traktowany z szacunkiem, a jego wyniki i dodatkowe działania są doceniane i nagradzane.

Rozwój, wsparcie i ciągłe doskonalenie

Uczymy się każdego dnia-indywidualnie i jako cała organizacja. To powoduje, że możemy się systematycznie rozwijać i osiągać sukcesy. Inwestujemy w nowe rozwiązania i technologie, które pomagają jeszcze lepiej wspierać naszych klientów, ale przede wszystkim chcemy inwestować w naszych pracowników. To oni są najcenniejszym kapitałem naszej firmy, dlatego pracując w Fabory możesz liczyć na pełne wsparcie kierownika i całego zespołu, cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki, którym z powodzeniem będziesz mógł realizować swoje zadania oraz wiele innych projektów, gdzie możesz wykazać się inicjatywą.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Jak wygląda rekrutacja?

  1. WYWIAD TELEFONICZNY
  2. ROZMOWA 1
  3. TEST ON-LINE
  4. ROZMOWA 2
  5. WITAJ W FABORY!

Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczone są na naszej Stronie Kariera https://fabory.team.careers/pl-pl/search-list  oraz na najlepszych portalach związanych z pracą.

Wysyłając do nas swoją aplikację należy stworzyć swoje konto, wypełnić najważniejsze informacje oraz załączyć CV. Nie zajmie to więcej niż kilka minut. Każdy kandydat otrzyma od nas informację na temat swojego zgłoszenia.

Najlepsi kandydaci przechodzą zwykle dwie rozmowy kwalifikacyjne. Czasem też prosimy o wykonanie zadań rekrutacyjnych, które pomagają sprawdzić, czy kandydat posiada umiejętności, wiedzę oraz zdolności potrzebne na danym stanowisku. Z wybranym kandydatem ustalamy dzień rozpoczęcia pracy i już wtedy może zacząć odliczać dni do momentu, w którym rozpocznie karierę w Fabory.