Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

F.B.I. TASBUD S.A.

Balaton 20
01-981 Warszawa

NIP: 5361918822

O nas

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD z wyłącznie polskim kapitałem i ponad 35-letnim doświadczeniem działa jako Generalny Wykonawca w kraju i na świecie, oferując wznoszenie obiektów budowalnych w systemie Design & Build, Build oraz Design, realizując inwestycje zarówno z sektora prywatnego jak i Zamówień Publicznych.

Grupa mocno rozwinęła swoją działalność również na terenie Skandynawii, gdzie w skład Grupy Kapitałowej wchodzi spółka zależna „córka”, która jest spółką prawa szwedzkiego TASBUD SVERIGE AB.

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD potrafi skutecznie łączyć sektory nauki i biznesu. W strukturach Grupy od wielu lat funkcjonuje Pion Naukowo – Badawczy, który z sukcesami współpracuje z innymi Pionami, dzięki czemu Grupa ma na swoim koncie szereg innowacyjnych rozwiązań oraz zdobyte patenty klasy A, tworzące między innymi system zintegrowanego budownictwa energooszczędnego z prefabrykowanych elementów żelbetowych. Spółka odnosi również sukcesy w zakresie analizy i zastosowania sztucznej inteligencji w budownictwie.

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD posiada w zasobach własną proekologiczną fabrykę modułów i prefabrykatów w technologii żelbetowej i betonowej, co stawia ją w pozycji lidera na rynku.

„Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość”

Naszym celem, jako Generalnego Wykonawcy, jest spełnianie wszystkich oczekiwań Klientów. Zgodnie z naszym mottem korzystamy z wieloletniego doświadczenia, które umożliwia nam stosowanie najnowszych technologii w najlepszy sposób, czyli odpowiednio dobranych do danego zagadnienia.

Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i świadczenie usług na najwyższym poziomie i o najwyższej jakości jest naszą misją.                       

Co jest dla nas ważne

Grupa Kapitałowa F.B.I. TASBUD posiadając wieloletnią tradycję docenia wartość pracy, jaką wkładają w wykonywanie swoich czynności wszyscy pracownicy. Przez szereg lat wypracowaliśmy własną filozofię pracy, doceniając zaangażowanie, lojalność oraz kwalifikacje i kompetencje jakimi charakteryzuje się zatrudniony personel.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry technicznej, w skład której wchodzą wykształceni inżynierowie i doświadczeni pracownicy fizyczni oraz z zaplecza administracyjnego, które tworzą osoby odpowiedzialne i kompetentne. Każda z zatrudnionych w F.B.I. TASBUD S.A. osób stanowi nieodzowny element spójnej całości jaką tworzymy.

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)