Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

F.B.I. TASBUD S.A.

Balaton 20
01-981 Warszawa

NIP: 5361918822

F.B.I. TASBUD S.A. jako firma z wieloletnią tradycją docenia wartość pracy, jaką wkładają w wykonywanie swoich czynności wszyscy pracownicy. Przez szereg lat wypracowaliśmy własną filozofię pracy, doceniając zaangażowanie, lojalność oraz kwalifikacje i kompetencje jakimi charakteryzuje się zatrudniony personel.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej kadry technicznej, w skład której wchodzą wykształceni inżynierowie i doświadczeni pracownicy fizyczni oraz z zaplecza administracyjnego, które tworzą osoby odpowiedzialne i kompetentne. Każda z zatrudnionych w F.B.I. TASBUD S.A. osób stanowi nieodzowny element spójnej całości jaką tworzymy.

„Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość”

Naszym celem, jako Generalnego Wykonawcy, jest spełnianie wszystkich oczekiwań Klientów. Zgodnie z naszym mottem korzystamy z wieloletniego doświadczenia, które umożliwia nam stosowanie najnowszych technologii w najlepszy sposób, czyli odpowiednio dobranych do danego zagadnienia.

Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań i świadczenie usług na najwyższym poziomie i o najwyższej jakości jest naszą misją.                       

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)