Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EY (dawniej Ernst & Young)

Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5252314195

Poznaj Nas

Każdego dnia pomagamy naszym klientom usprawniać biznes ponieważ wychodzimy z założenia, że kiedy biznes działa lepiej, lepiej działa cały świat.

Ta myśl wyraża się w naszej misji Building a Better Working World.

  • Od lat doradzamy przedsiębiorstwom, jak zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją. 
  • Świadczymy usługi na najwyższym poziomie m.in. w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i prawnego, strategii i transakcji oraz consultingu: biznesowego i IT.
  • Zatrudniamy ponad 3200 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 300 000 pracowników w 150 krajach. 

#PROUD

Duma milion.
A nawet sto milionów.
Skala i prestiż projektów, które działają na wyobraźnię. Efekty, po których satysfakcja grzeje jeszcze długo. Startupy, sektor rządowy, znane, globalne marki z niemal każdej branży – pracuje z nami ponad 200 000 klientów.
Ty też możesz zacząć karierę w zespołach EY.

#RICH

Doświadczaj. Na bogato.
Rozwój się opłaca. Wybieraj, sprawdzaj i eksperymentuj. Ty też masz do dyspozycji najbogatszy pakiet kariery, już na starcie.
Dostosuj nasze programy rozwojowe do swoich potrzeb.

#RESPECT

Twój sposób myślenia jest dla nas ważny.
Doświadczenie i umiejętności przyjdą z czasem, ale szacunek i zaufanie masz u nas od pierwszego dnia. Nie możemy się doczekać, aż wspólnie stworzymy coś epickiego w audycie, podatkach, strategii i transakcjach, consultingu biznesowym lub IT.
Ty decydujesz w jaki sposób zaprojektujesz swój rozwój.

Sprawdź, który dział EY jest dla Ciebie!

AUDYT – Zaufany audytor jest na wagę złota

EY to jedna z najbardziej zaufanych, szanowanych i wpływowych organizacji na rynku. W obszarze audytu zyskasz dostęp do najświeższych danych finansowych i audytorskich, będziesz na bieżąco z międzynarodową metodologią tworzenia audytów, a także z najlepszymi narzędziami wspierającymi ich realizację.

DORADZTWO PODATKOWE – Kompleksowe wyzwania, nieszablonowe myślenie

Każdy doradca podatkowy jest jednocześnie doradcą biznesowym. Rozumiejąc wszechstronność relacji biznesowych, potrafi się w nich znakomicie poruszać. Zapewniamy potrzebne do tego warunki i narzędzia – międzynarodowy zespół fachowców, sprawdzone metodologie, globalne rozwiązania, profesjonalne szkolenia, szeroką wiedzę merytoryczną oraz projekty dla największych i najważniejszych organizacji w kraju i na świecie.

STRATEGIA I TRANSAKCJE – Akcja: transakcja! Status: powodzenie!

Świadome i przemyślane decyzje na temat wykorzystania kapitału firmy, w tym np. o zakupie czy sprzedaży aktywów, sposobie pozyskania finansowania inwestycji, czy lokalizacji nowej inwestycji mogą być czynnikiem decydującym o wygranej w biznesie. Naszym zadaniem jest pokazanie klientowi pełnego obrazu sytuacji, zanim podejmie on decyzje, które mogą zmienić oblicze jego firmy na wiele lat.

CONSULTING – Praca w sercu biznesu

Mamy jeden z najszybciej rozwijających się zespołów Consultingu w Polsce, który cieszy się zaufaniem największych polskich i zagranicznych firm – głównie z branży energetycznej, paliwowej, finansowej i telekomunikacyjnej. - Z badania przeprowadzonego wśród 100 TOP Managerów największych firm w Polsce wynika, że mamy najlepszą reputację wśród firm świadczących usługi poprawy wydajności i zarządzania ryzykiem.

KANCELARIA PRAWNA – Prosta droga przez gąszcz przepisów

Oferujemy wsparcie prawne dla niemal wszystkich projektów realizowanych przez doradców podatkowych, biznesowych i transakcyjnych EY. Współpracujemy z dziesiątkami kancelarii prawnych na świecie.

USŁUGI KSIĘGOWE – Kompleksowe wsparcie doświadczonych profesjonalistów

Centrum Usług Wspólnych oferuje usługi obsługi procesów księgowych w zakresie zobowiązań, należności, rozliczeń wydatków i czasu pracy pracowników, fakturacji, księgi głównej, ściągania należności. To dział, gdzie pracują osoby posiadające wszechstronną wiedzę z zakresu księgowości, będące profesjonalnymi doradcami dla klientów zarówno w Polsce jak i za granicą.

ADMINISTRACJA – Sprawnie i jak w zegarku

Pomagamy naszym głównym liniom biznesowym w zakresie marketingu, administracji, rekrutacji, employer brandingu, szkoleń, finansów, zakupów, IT. Dołącz do nas!

EY ACADEMY OF BUSINESS – Szkolenia dla klientów EY

Profesjonalne szkolenia z zakresu finansów, księgowości, zarządzania, HR, umiejętności miękkich. Zdobywaj nowe kwalifikacje dzięki kompleksowo przygotowanym programom i doświadczonym prowadzącym.

Początek kariery zawodowej u pracodawcy nr 1 w swojej branży w Polsce da Ci poczucie właściwie obranej drogi. #tyteż zainwestuj w siebie i dołącz do EY!

Ostatnie wpisy dla EY Polska

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (98)