Dane kontaktowe

expondo Polska

Dekoracyjna 3
65-155 Zielona Góra
lubuskie, Polska

www.expondo.de

NIP: 9730994070

Expondo – kilka słów o firmie

Expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w 28 krajach europejskich m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Finlandii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Szwecji, Czechach, Szwajcarii.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej, głównie online. Prowadzimy kilka własnych, dużych sklepów internetowych. Naszą ofertę można również znaleźć na najbardziej liczących się zewnętrznych platformach transakcyjnych.

Należy do nas osiem, znanych na rynku, marek produktowych oferujących m.in. urządzenia spawalnicze, elektronarzędzia, piece do wytapiania, wagi, liczarki, wyposażenie gastronomiczne i kosmetyczne. Klienci cenią nas za innowacyjną, szeroką ofertę, możliwość bezpiecznych, sprawnych zakupów, doskonały serwis oraz odzwierciedlenie najnowszych technologii w stale poszerzanym przez nas asortymencie.

Polityka personalna firmy

Stawiamy sobie bardzo wysokie cele. Dążymy do tego, by w ciągu najbliższych kilku lat stać się liderem każdego segmentu rynku na którym działamy. Dlatego właśnie szukamy, lojalnych i zaangażowanych specjalistów, mających ambicje realizowania odważnych i nieszablonowych działań.

Oferujemy szansę pracy w międzynarodowym zespole, możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania fachowej wiedzy i koleżeńską atmosferę. Zależy nam na komforcie pracowników, dlatego dbamy o konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz równowagę między rozwojem zawodowym a życiem osobistym.

Zależy nam, aby każdy czuł się członkiem zgranego zespołu, który związany jest ze sobą nie tylko przez fakt pracy w tej samej firmie. Wiemy, że koleżeńskie relacje są bardzo ważne, dlatego cyklicznie organizujemy firmowe spotkania integracyjne budujące przyjazną atmosferę.

Co oferujemy i jak przebiega proces rekrutacji?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że aplikujące do nas osoby mocno angażują się w cały proces rekrutacji. Doceniamy to i dlatego staramy się, by był on maksymalnie przejrzysty i zrozumiały. Chcemy, aby nowo zatrudnione osoby poznały specyfikę naszej firmy i rolę jaką pełnić będą w całej organizacji. Rekrutacja przebiega w kilku etapach:

  • Publikacja ogłoszenia
  • Analiza nadesłanych ofert. Najlepsze z nich są przekazywane do menadżerów odpowiednich działów.
  • Wstępna rozmowa telefoniczna lub kontakt e-mailowy z wybranymi kandydatami.
  • Spotkanie w siedzibie naszej firmy. Dopuszczamy również wykorzystanie nowoczesnych metod komunikacji i przeprowadzanie rozmów np. poprzez Skype. Bardzo często, w trakcie spotkania, kandydaci są proszeni o rozwiązanie testu kompetencji dopasowanego do rodzaju stanowiska na które aplikują.
  • Realizacja wyznaczonego zadania, w którym kandydaci mają okazję wykazać się swoimi kompetencjami, profesjonalną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Przedstawienie efektów może odbywać się zdalnie lub w czasie kolejnego spotkania.
  • Powiadomienie o wynikach rekrutacji. Wszyscy kandydaci, z którymi prowadziliśmy rozmowy, są informowani o rezultacie spotkania rekrutacyjnego.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)