Dane kontaktowe

expondo Polska

Innowacyjna 7
66-002 Nowy Kisielin
lubuskie, Polska
[email protected]

corporate.expondo.pl

NIP: 9730994070

EXPONDO- DO WHATEVER YOUR PASSION IS

Grupa expondo - lider rynku B2B w sektorze e-commerce z siedzibą w Berlinie i w Zielonej Górze jest globalnym producentem oraz dostawcą wyspecjalizowanych urządzeń dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Od momentu powstania, w 2007 roku, firma kładzie nacisk na rozwój oferty produktowej, która obejmuje obecnie ponad 2000 specjalistycznych artykułów dostępnych w 28 krajach. Zespół expondo stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Stamos Welding, Steinberg, Ulsonix w Europie. Od  lat firma notuje 50% wzrost rok do roku i planuje dalszą europejską ekspansje zwiększając udziały w rynkach swoich czołowych brandów.

STRATEGIA FIRMY

WIZJA

Liderzy sprzedaży internetowej w branży urządzeń dla profesjonalistów, oferując produkty w korzystnym stosunku jakości do ceny, gwarantujący jednocześnie ponadprzeciętną obsługę klienta.

MISJA

Rozumiemy, że nasi klienci, aby sprawnie i z zyskiem rozwijać swój biznes, potrzebują pełnego asortymentu niezawodnych urządzeń oraz stałego wsparcia doradców godnych zaufania.

DLATEGO

  • korzystamy z możliwości, jakie dają internet i innowacyjne technologie, by minimalizować niepotrzebne koszty i tym samym oferować (najlepsze) produkty warte swojej ceny.
  • tworzymy przestrzeń, w której nasi klienci mogą korzystać ze wsparcia doświadczonych i godnych zaufania ekspertów.
  • zapewniamy znakomitą obsługę klienta.

WARTOŚCI

  • Profesjonalizm

We wszystkim, co robimy, staramy się być ekspertami, oferując najwyższą jakość naszym profesjonalnym klientom.

  • Przedsiębiorczość

Pragniemy rozwijać się poprzez ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego chętnie podejmujemy inicjatywę, rzetelnie wykonujemy obowiązki oraz dążymy do optymalizacji kosztów.

  • Uznanie

Sukces firmy zależy od zespołu który ją tworzy. Doceniamy pasję i zaangażowanie naszych pracowników oraz wspieramy ich rozwój. Oferujemy motywujący system nagród, optymalne narzędzia pracy, a także system szkoleń oraz sprawiedliwą informację zwrotną.

  • Razem

Wiemy, że rozwój firmy zależy od wzajemnego zaufania, otwartości i różnorodności. Choć akceptujemy, że czasem zdarzają nam się błędy, to stale staramy się doskonalić. Jesteśmy wolni od wewnętrznej polityki, a naszą siłą jest wielokulturowość. Potrafimy ciężko pracować i jeszcze lepiej świętować wspólne sukcesy.