Dane kontaktowe

Expeditors Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 468 20 50

www.expeditors.com

NIP: 5222736891

POZNAJ EXPEDITORS INTERNATIONAL

„You’ll be surprised how far we’ll go for you”

Od 1979 roku jesteśmy jednym z wiodących operatorów TSL na świecie, z siedzibą w Seattle oraz regionalnymi HQ w Londynie, Dubaju, Singapurze i Shanghaju.   

Expeditors w liczbach

Na 6 kontynentach, w blisko  200  krajach, posiadamy ponad 330 biur, w których zatrudnienie znajduje ponad 18,000 pracowników. Owocem naszej globalnej współpracy jest roczny przychód na poziomie blisko 8 MLD USD.

Expeditors w Polsce

W Polsce jesteśmy obecni od 2005 roku, nasza centrala znajduje się w Warszawie posiadamy równiedz oddział w Krakowie.

Nasz zespół liczy blisko 80 wspaniałych osób. Dbamy o to, by czuli się komfortowo, bezpiecznie, rozwijali swoje kompetencje zawodowe, jak również własne zainteresowania i pasje. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku obecności w kraju, co najlepiej świadczy o tym, jak bardzo doceniamy ich zaangażowanie.

Wspólnie tworzymy kulturę, która przełamuje konwencjonalny sposób myślenia, promuje pracę zespołową, sukces oraz wymaga poczucia odpowiedzialności.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zaprezentuj nam swoje umiejętności, a otworzymy przed Tobą szereg możliwości – pracy na różnych stanowiskach, w kontakcie z różnymi rynkami. Nie ma lepszego sposobu, by rozpocząć wymarzoną, pasjonującą karierę.

Oferujemy pracę w działach spedycji morskiej, lotniczej, drogowej, project cargo, agencji celnej, magazynowania i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ

Wspaniałą atmosferę 

Skąd wiemy, że jest dobra? Ponieważ słyszymy to od naszych pracowników. I choć słyszymy to często, to za każdym razem jesteśmy tak samo dumni. Szybko dostosowujemy się do zmian, nawet w środowisku tak dynamicznym jak spedycja - dostosowujemy się do ludzi. Zachowujemy spokój w niepewnych sytuacjach.

Międzynarodowe środowisko pracy

Codziennie dajemy naszym pracownikom możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami i kolegami z całego świata.

Pracę zespołową

Nasi ludzie to pasjonaci i profesjonaliści, a przede wszystkim zdolni i otwarci ludzie. Tworzą silne i efektywne zespoły, które wspierają się i inspirują. I udowadniają, że cel jest na wyciągnięcie ręki!

Rozwój

Jeśli się uczyć, to od najlepszych. Współpraca z ekspertami, ludźmi z  wieloletnim  doświadczeniem i olbrzymią wiedzą, będzie najlepszą lekcją. Oferujemy bogaty program szkoleń, również odbywających się za granicą.

Przejrzyste zasady

Widzimy i doceniamy wkład jaki pracownicy wnoszą w funkcjonowanie Expeditors. Kreatywność i ponadstandardowe osiągnięcia są doceniane i nagradzane finansowo. 

Benefity
Każdy w Expeditors może liczyć na prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe. 

Integrację przez…
…naukę i zabawę. Regularnie organizujemy wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne. Wspólnie angażujemy  się w akcje społeczne i dobroczynne.

Poznaj nas na https://www.youtube.com/watch?v=ezvpRxSBt6U
Do zobaczenia na pokładzie Expeditors! 


“To set the standard for excellence in global logistics through total commitment to quality in people and customer service, with superior financial results”

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)