Dane kontaktowe

Expeditors Polska Sp. z o.o.

Al. Krakowska 106
02-256 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.expeditors.com

NIP: 5222736891

Poznaj Expeditors International


„You’ll be surprised how far we’ll go for you”


Od 1979 roku jesteśmy jednym z wiodących operatorów TSL na świecie, z siedzibą w Seattle oraz regionalnymi HQ w Londynie, Dubaju, Singapurze i Shanghaju.   


Expeditors w liczbach

Na 6 kontynentach, w 103 krajach, posiadamy ponad 330 biur, w których zatrudnienie znajduje ponad 17,000 pracowników. Owocem naszej globalnej współpracy jest roczny przychód na poziomie blisko 7 MLD USD.


Expeditors w Polsce

W Polsce jesteśmy obecni od 2005 roku, nasza centrala znajduje się w Warszawie posiadamy równiedz oddział w Krakowie.

Nasz zespół liczy ponad 60 wspaniałych osób. Dbamy o to, by czuli się komfortowo, bezpiecznie, rozwijali swoje kompetencje zawodowe, jak również własne zainteresowania i pasje. Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku obecności w kraju, co najlepiej świadczy o tym, jak bardzo doceniamy ich zaangażowanie.

Wspólnie tworzymy kulturę, która przełamuje konwencjonalny sposób myślenia, promuje pracę zespołową, sukces oraz wymaga poczucia odpowiedzialności.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Zaprezentuj nam swoje umiejętności, a otworzymy przed Tobą szereg możliwości – pracy na różnych stanowiskach, w kontakcie z różnymi rynkami. Nie ma lepszego sposobu, by rozpocząć wymarzoną, pasjonującą karierę.

Oferujemy pracę w działach spedycji morskiej, lotniczej, drogowej, project cargo, agencji celnej, magazynowania i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ

Wspaniałą atmosferę 
Skąd wiemy, że jest dobra? Ponieważ słyszymy to od naszych pracowników. I choć słyszymy to często, to za każdym razem jesteśmy tak samo dumni. Szybko dostosowujemy się do zmian, nawet w środowisku tak dynamicznym jak spedycja - dostosowujemy się do ludzi. Zachowujemy spokój w niepewnych sytuacjach.

Międzynarodowe środowisko pracy
Codziennie dajemy naszym pracownikom możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami i kolegami z całego świata.

Pracę zespołową
Nasi ludzie to pasjonaci i profesjonaliści, a przede wszystkim zdolni i otwarci ludzie. Tworzą silne i efektywne zespoły, które wspierają się i inspirują. I udowadniają, że cel jest na wyciągnięcie ręki!

Rozwój
Jeśli się uczyć, to od najlepszych. Współpraca z ekspertami, ludźmi z  wieloletnim  doświadczeniem i olbrzymią wiedzą, będzie najlepszą lekcją. Oferujemy bogaty program szkoleń, również odbywających się za granicą.

Przejrzyste zasady
Widzimy i doceniamy wkład jaki pracownicy wnoszą w funkcjonowanie Expeditors. Kreatywność i ponadstandardowe osiągnięcia są doceniane i nagradzane finansowo. 

Benefity
Każdy w Expeditors może liczyć na prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe. 

Integrację przez…
…naukę i zabawę. Regularnie organizujemy wspólne spotkania i wyjazdy integracyjne. Wspólnie angażujemy  się w akcje społeczne i dobroczynne.

 

Poznaj nas na https://www.youtube.com/watch?v=ezvpRxSBt6U
Do zobaczenia na pokładzie Expeditors! 


“To set the standard for excellence in global logistics through total commitment to quality in people and customer service, with superior financial results”