Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eximo Project Sp. z o.o.

ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz

NIP: 9532614517

O nas

Eximo Project to nowoczesna firma informatyczna, obecna na rynku nowych technologii już ponad 10 lat. Jako autoryzowany partner największych dostawców rynku teleinformatycznego, obsługujemy klientów z sektora publicznego, finansowego, handlowo-usługowego oraz przemysłowego oferując nowoczesne i efektywne rozwiązania sprzętowe i programowe. Zgodnie z naszym motto „IT poziom wyżej”, kładziemy szczególny nacisk na jakość i optymalizację naszych rozwiązań.

Zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów IT, systematycznie powiększając zespół świadczący usługi naszym partnerom biznesowym. Kandydatom oferujemy komfortowe warunki pracy, nowoczesne narzędzia oraz możliwość rozwoju zawodowego zgodnego z wybraną specjalizacją.

Chcemy, abyś do pracy przychodził z przyjemnością, dlatego staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego pracownika. W siedzibie firmy czeka na ciebie przyjazny i chętny do dzielenia się wiedzą zespół. Oferujemy również bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, które wykorzystasz w wolnym czasie jak i w trakcie pracy.

Wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy:

 • Etyka zawodowa
  Etyka pracy jest dla nas podstawą podczas podejmowania decyzji związanych z działalnością biznesową. Zarówno w stosunku do naszych klientów jak i pracowników.
 • Wiedza i doświadczenie
  Rozwój pracowników jest nieodzownym elementem ścieżki zawodowej i stanowi fundament oferowanych przez nas usług.
 • Kreatywność
  Kreacja i innowacja to cechy wpisane w branżę informatyczną. Doświadczenia i spostrzeżenia płynące od całego zespołu to wartość, której nie można przecenić.
 • Elastyczność
  Wiemy jak szybko zmieniają się potrzeby pracowników i klientów. Staramy się na bieżąco reagować i dostosowywać rozwiązania klienckie i wewnątrzfirmowe do aktualnych uwarunkowań biznesowych.

Eximo Project zostało wielokrotnie wyróżnione w ogólnopolskich rankingach i plebiscytach, w których regularnie zajmuje wysoką pozycję wśród firm z całego kraju.

 • Diamenty Forbesa
 • Gazele Biznesu
 • Złota Setka Pomorza i Kujaw
 • Zdrowy Pracownik, Zdrowa Firma