Dane kontaktowe

Exela Technologies sp. z o.o.

ul. Grudziądzka 46-48
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.exelatech.com

NIP: 5223079900

ETAP 1

Przesłanie aplikacji

Pierwszym krokiem jest przesłanie aplikacji on-line, która trafi do naszej bazy kandydatów.

ETAP 2

Analiza CV

Na tym etapie aplikacja jest oceniana przez nasz zespół rekrutacyjny. Kryteriami oceny są m.in.: doświadczenie zawodowe i kompetencje potrzebne na danym stanowisku.

ETAP 3

Kontakt telefoniczny

Rekruter kontaktuje się z wybranymi na etapie selekcji kandydatami. Podczas krótkiej rozmowy zada kilka wstępnych pytań oraz zaproponuje termin spotkania w siedzibie firmy. 

ETAP 4

Test językowy (dla wybranych stanowisk)

Ze względu na specyfikę stanowiska możemy poprosić Cię o wypełnienie testu, mającego na celu ocenę poziomu jednego ze znanych przez Ciebie języków obcych. Test może tez mieć formę rozmowy z native speakerem, na podstawie której zdecydujemy czy możemy zaproponować Ci udział w kolejnym etapie rekrutacji.

ETAP 5

Rozmowa rekrutacyjna

Ten etap będzie dla Ciebie okazją, by dowiedzieć się więcej o firmie i poznać przyszłego przełożonego. Podczas rozmowy sprawdzone zostaną Twoje kompetencje, znajomość języka obcego oraz opowiesz więcej o swoim doświadczeniu zawodowym. 

ETAP 6

Decyzja

Podczas rozmowy rekrutacyjnej zostanie Ci przekazana informacja, kiedy możesz spodziewać sie od nas odpowiedzi (zazwyczaj potrzebujemy od jednego do dwóch tygodni). Nasz rekruter przekaże Ci wiadomość drogą mailową lub telefoniczną. Otrzymasz informację zwrotną niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiemy.