Dane kontaktowe

Exela Technologies sp. z o.o.

ul. Grudziądzka 46-48
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.exelatech.com

NIP: 5223079900

Prywatna opieka medyczna

Pakiet prywatnej opieki medycznej zapewni Ci możliwość korzystania z szerokiej gamy usług medycznych. Dostępne są też warianty dla Twojej rodziny.

Dodatkowe ubezpieczenie na życie

Jak wiadomo, lepiej dmuchać na zimne. Dlatego też oferujemy możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie dla Ciebie i Twojej rodziny. Do wyboru masz aż trzy warianty.

Dofinansowanie do karty Multisport

Lubisz chodzić na siłownię? A może regularnie uczęszczasz na basen? Dofinansujemy Ci kartę Multisport, dzięki której będziesz mógł oddawać się swojej sportowej pasji bez ograniczeń!

Dofinansowanie do wypoczynku

Każdy musi kiedyś odpocząć. Doskonale to rozumiemy i w związku z tym raz w roku dofinansujemy Twój dwutygodniowy urlop.

Zajęcia językowe

Znajomość języków obcych to podstawa do rozwoju w strukturach Exeli. Naszym pracownikom proponujemy więc bezpłatne lekcje angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania.

Praca w międzynarodowym środowisku

W Exeli będziesz miał szansę współpracy z profesjonalistami z całego świata. Przekonaj się sam, jak świetną sprawą jest obcowanie z ludźmi pochodzącymi z różnych kultur.

Kawa i herbata

Cappuccino, espresso? A może uwielbiasz zieloną herbatę? W naszej kuchni dostępne są różne rodzaje napojów. Znajdziesz coś dla siebie zarówno w trudne poranki, jak i podczas przerwy od pracy.

Bonus relokacyjny

Bonus relokacyjny przyznawany jest w przypadku kluczowych dla biznesu stanowisk. 

Bonus świąteczny

Boże Narodzenie jest magicznym czasem jednak wiemy, że może być wyzwaniem dla Twoich funduszy. Dlatego wesprzemy Twój świąteczny budżet i dorzucimy bonus, byś mógł kupić całej rodzinie wymarzone prezenty.

Dofinansowanie do okularów

Czujesz, że pogorszył Ci się wzrok? Nagle zacząłeś mrużyć oczy? Zwrócimy Ci część kosztów zakupu okularów korekcyjnych.

Zdrowy dzień

Raz w miesiącu przygotowujemy dla naszych pracowników zdrowe przekąski lub napoje. Tego dnia znajdziesz więc w kuchni np. świeże owoce, soki lub  jogurty. 

Eventy integracyjne dla pracowników

Atmosfera pracy jest dla nas niezwykle ważna. Dbamy więc o nią m.in organizując eventy integracyjne. W zeszłym roku bawilismy się w klimacie amerykańskim. Jak będzie tym razem? Dołącz do nas i przekonaj się sam!