Dane kontaktowe

Exela Technologies sp. z o.o.

ul. Grudziądzka 46-48
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie, Polska

www.exelatech.com

NIP: 5223079900

Kim jesteśmy?

Exela Technologies jest liderem w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych (BPA).Wykorzystując globalny zasięg i zintegrowane technologie, zapewnia nowoczesne narzędzia dla biznesu poprawiające jakość, efektywność i standard pracy.
Lista naszych klientów obejmuje ponad 4000 firm w 50 krajach, w tym wiele największych na świecie sieci detalicznych, banków, kancelarii prawnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm telekomunikacyjnych oraz firm z sektora publicznego. 
Nasz zespół liczy ponad 22 000 pracowników w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji.

Dlaczego Exela?

Jako globalna spółka wierzymy, że pracownicy  Exela Technologies są równie ważni jak sama firma. Bogate doświadczenie naszego zespołu, składającego się z osób z różnych środowisk, posiadających różną perspektywę i praktykę w wielu branżach, pozwala lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. 
Dołącz do naszego zespołu, bądź częścią cyfrowej rewolucji!

Kogo szukamy?

Zatrudniamy absolwentów, studentów oraz specjalistów m.in. z obszarów IT, analizy danych, customer service oraz finansów. Na wszystkich stanowiskach wymagana jest znajomość języka angielskiego. W Exela Technologies wykształcenie kierunkowe nie jest najważniejsze, dodatkowo cenimy wiedzę i doświadczenie, motywację i chęć rozwoju, umiejętność pracy zespołowej oraz otwartość na zmiany.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)