Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o.

ul. Rtm. Witolda Pileckiego 67
02-781 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1181471955

Poznaj nas

Grupa EXCO A2A Polska działa w Polsce od 1999 roku. Przez te lata zdobyliśmy doskonałą znajomość polskiego rynku i potrzeb biznesowych naszych klientów. Jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci KRESTON INTERNATIONAL zrzeszającej ponad 740 biuru w 108 krajach.
Nasza firma została założona z myślą o wymagających klientach, którzy dynamicznie rozwijają swój biznes, dlatego jesteśmy innowacyjną organizacją, dostarczającą szeroki zakres profesjonalnych usług finansowych oraz doradztwa biznesowego.
Pomagamy swoim partnerom, dostarczając specjalistyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, aby zmaksymalizować ich zyski, jednocześnie przestrzegając etosu organizacji i tworząc przyjazne środowisko pracy. W Exco wiemy, że ludzie są trzonem wszystkiego co robimy, dlatego nieustannie dbamy o swoje najcenniejsze zasoby, czyli pracowników. Dostarczamy atmosferę współpracy oraz możliwości rozwoju, tak aby każda osoba w naszym zespole mogła wykorzystać swój potencjał i rozwinąć zainteresowania.

Benefity

Exco dba o dobre samopoczucie i jakość życia swoich pracowników, dlatego oferujemy szeroki program świadczeń zaprojektowany w celu zapewnienia wsparcia pracownikom i ich rodzinom w takich aspektach życia jak: zdrowie, finanse czy rozwój.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę- zadbaj o swoje zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dodatek urlopowy- chcemy, abyś dobrze wypoczywał
  • Program poleceń pracowniczych- zaproś do nas swoich znajomych
  • Świeże owoce w biurze
  • Brak dress code- poczuj się komfortowo
  • Wsparcie w realizacji celów zawodowych – ciekawe szkolenia merytoryczne
  • Dodatkowe aktywności obejmujące społeczną odpowiedzialność biznesu i integrację pracowników

Jak wygląda rekrutacja

Etap I
Analizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne. W wyborze kandydatów bierzemy pod uwagę wymagania na danym stanowisku, ale także Twoje zainteresowania czy wykształcenie.

Etap II
Jeśli aplikujesz do nas na stanowiska asystenckie, któryś z przedstawicieli działu rekrutacji skontaktuje się z Tobą, żeby lepiej się poznać w czasie krótkiej rozmowy telefonicznej. Jeśli aplikujesz na stanowisko Młodszego Specjalisty oraz stanowiska specjalistyczne, prześlemy do Ciebie test merytoryczny z obszaru, w którym będziesz pracować. Po sprawdzeniu wyników testu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby poznać Twoje doświadczenie, preferencje i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Etap III
Spotkanie bezpośrednie. To etap, aby lepiej się poznać, zaprezentować swoje umiejętności i dowiedzieć się więcej o kulturze naszej pracy.

Etap IV
Informacja o zatrudnieniu. Witaj w zespole Exco. Jeśli z jakiś powodów nie przejdziesz procesu rekrutacji, również się z Tobą skontaktujemy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)