Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EXCO A2A POLSKA Sp. z o. o.

ul. rtm. Witolda Pileckiego 67 lok. 200 piętro II
02-781 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 607 549 601
[email protected]

www.exco.pl/kariera

NIP: 118-14-71-955

Kim jesteśmy?

Grupa EXCO A2A Polska działa w Polsce od 1999 roku. Przez te lata zdobyliśmy doskonałą znajomość polskiego rynku i potrzeb biznesowych naszych klientów. Jesteśmy członkiem międzynarodowej sieci KRESTON INTERNATIONAL zrzeszającej ponad 740 biuru w 108 krajach.

Nasza firma została założona z myślą o wymagających klientach, którzy dynamicznie rozwijają swój biznes, dlatego jesteśmy innowacyjną organizacją, dostarczającą szeroki zakres profesjonalnych usług finansowych oraz doradztwa biznesowego.

Pomagamy swoim partnerom, dostarczając specjalistyczną wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, aby zmaksymalizować ich zyski, jednocześnie przestrzegając etosu organizacji i tworząc przyjazne środowisko pracy. W Exco wiemy, że ludzie są trzonem wszystkiego co robimy, dlatego nieustannie dbamy o swoje najcenniejsze zasoby, czyli pracowników. 

Dostarczamy atmosferę współpracy oraz możliwości rozwoju, tak aby każda osoba w naszym zespole mogła wykorzystać swój potencjał i rozwinąć zainteresowan

Nasze usługi

Naszą ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, jak również do większych grup, z różnych sektorów działalności (dystrybucja, handel wielkopowierzchniowy, franczyza, import-eksport, produkcja, usługi, itd.

Jesteśmy Firmą Odpowiedzialną Społecznie

Odpowiedzialne przedsiębiorstwo to takie, które nie tylko spełnia prawne zobowiązania dotyczące ochrony środowiska, różnorodności i dobrostanu pracowników, ale przede wszystkim wykracza poza nie. Według tej koncepcji skupiamy się nie tylko na generowaniu zysków i korzyści, ale odpowiadamy także za sprawy bezpośrednio związane ze społecznością (jej problemami i potrzebami). Chcemy brać udział w działaniach ekologicznych i charytatywnych. Otwarcie mówimy o tym dlaczego jest to ważne dla nas i dlaczego powinno być ważne dla innych, jakie to niesie za sobą konsekwencje, co możemy zmienić.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)