Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Exalo Drilling S.A.

Plac Staszica 9
64-920 Piła
wielkopolskie, Polska

www.exalo.pl

NIP: 5272681258

O nas

EXALO Drilling S.A. jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw z sektora wierceń lądowych. Portfolio EXALO zawiera kompleksową ofertę usług realizowanych przez dywizję wierceń oraz dywizję serwisów otworowych na rzecz kontrahentów krajowych oraz zagranicznych. W Spółce prowadzimy prace badawcze, rozwojowe i innowacyjne. Daje nam to możliwość poszukiwania oraz wdrażania nowych trendów w technice wierceń za węglowodorami. Nasza firma posiada ponad 70 lat międzynarodowego doświadczenia zdobytego w 25 krajach, na 3 kontynentach.

EXALO posiada siedzibę główną w Pile oraz 3 główne lokalizacje: w Zielonej Górze, Krakowie oraz w Krośnie. Ponadto posiadamy oddziały zagraniczne, m.in. w Pakistanie, Kazachstanie, Czadzie i w Czechach oraz spółkę zależną na Ukrainie.

Zatrudniamy ponad 2000 pracowników w kraju i zagranicą, w takich obszarach jak: wiercenia, serwisy otworowe, laboratorium, dział badań i rozwoju, sprzedaż krajowa i zagraniczna, marketing, finanse, kontroling, administracja, IT, HR oraz warsztaty mechaniczne. Stawiamy na ludzi dynamicznych, zaangażowanych oraz cechujących się otwartością. Tworzymy warunki pracy umożliwiające rozwój, doskonalenie umiejętności oraz nabywanie nowych kwalifikacji. Naszym priorytetem jest tworzenie kultury bezpiecznej pracy, w myśl zasady SAFETY FIRST. W ramach polityki bezpieczeństwa wspieramy zasadę ciągłego doskonalenia poprzez skuteczną komunikację w postaci: programów wdrożeniowych dla nowych pracowników, filmów instruktażowych, szkoleń wstępnych i okresowych, a przede wszystkim cyklicznych spotkań kadry kierowniczej z pracownikami. Dzięki prowadzonym szerokim działaniom na rzecz rozwoju pracowników firma Exalo otrzymała w roku 2018 tytuł Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)