Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EWL S.A.

West Station II
Al. Jerozolimskie 142 b
02-305 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 428 27 86
[email protected]

ewl.com.pl

NIP: 1132330806

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem 300+ niezwykle ambitnych profesjonalistów, którzy lubią się nawzajem i z przyjemnością przychodzą do biura.

Zmieniamy globalny rynek pracy poprzez digitalizację procesów rekrutacji i innowacyjne podejście w rozwoju usług outsourcingu.

Nasze rozwiązania:
platforma cyfrowa i bezproblemowy proces

EWL jest obecnie globalną, transgraniczną platformą pracy i rozległą siecią, która zapewnia miejsca pracy dla pracowników oraz zasoby ludzkie pracodawcom. Korzystamy z dedykowanej naszym działaniom technologii AI, która szybko i skutecznie opracowuje i dopasowuje ważne elementy czyli ludzi z ich umiejętnościami, doświadczeniem i potencjałem w żądanym zakresie oraz pracodawców z ich potrzebami. 

Misja EWL

Kwestionujemy status quo dzisiejszego rynku pracy. Skutecznie przekształcamy krajobraz globalnej migracji i realnie niwelujemy różnice ekonomiczne między społeczeństwami.

Łagodzimy wyzwania i przeszkody, które stoją przed tysiącami rekrutowanych kandydatów na całym świecie. Służymy pomocą w podnoszeniu ich bezpieczeństwa oraz zdolności do samorealizacji przez pracę i naukę. Nasi klienci odnoszą korzyści z tego, że skupiamy się na znajdowaniu wykwalifikowanych pracowników dokładnie wtedy, gdy ich potrzeba.

Wiemy dokładnie kim chcemy być za 5 lat. Pierwsze milowe kroki już za nami. Chcemy, żebyś dołączył/a do nas i pomógł zrealizować naszą wizję bycia platformą do migracji.

Jeśli ta wizja do Ciebie przemawia - zaaplikuj i zmieniaj firmę i świat razem z nami.

Nasze wartości i nasi ludzie

W centrum naszej uwagi zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, którą buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Wielu z nich pokonało tysiące kilometrów, by pracować w nowym środowisku. Nasz zespół narodził się w wyniku największej masowej migracji na świecie. Ruch pracowników z Ukrainy do Polski objął kilka milionów osób w ciągu kilku ostatnich lat.

Zespół składa się z ludzi o otwartych umysłach, którzy zawsze stawiają Klienta na pierwszym miejscu. Wiedzą, że zmieniają życie ludzi i są tym podekscytowani.

U podstaw naszych wartości leży kultura oparta na wierze we współpracę, otwartość i tolerancję w duchu kwestionowania status quo. Skupiamy się na wzroście nastawionym na ciągłą innowację i rozwój. Korzystamy z zaawansowanych technologii, ale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie zaangażowanie naszych pracowników stanowi prawdziwą wartość i odróżnia nas od innych pod względem jakości, jaką dostarczamy naszym Klientom.

Przedsiębiorcze i otwarte podejście sprzyja nowym pomysłom. Koncentrujemy się na podnoszeniu jakości wprowadzanych rozwiązań przewidując zmiany, testując nowe pomysły i dostosowując się do potrzeb dynamicznego rynku. Struktura i procesy opracowywane są tak, by zmaksymalizować skalowalność, elastyczność i zapewnić zróżnicowanie w obliczu ciągle zmieniających się zagrożeń.

Benefity

Biura i oddziały EWL

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)