Dane kontaktowe

Evertop Sp. z o. o.

ul. Długa 1-3
41-506 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 445 33 36
Fax: 32 445 34 60
[email protected]

www.evertop.pl

NIP: 6272737893

KIM JESTEŚMY?

W 2014 roku Maciej Kotok, Michał Siudyka i Łukasz Przepióra zakładają Evertop. W naszym chorzowskim biurze przy ulicy Długiej, pracowało siedem osób. Dziś pracujemy z 50 specjalistami z różnych dziedzin, ale nie zmienia i nie zmieni się jedno – nadal o sile firmy stanowią talenty i zaangażowanie pracowników.  

Dzięki temu podejmujemy się trudnych zadań, które wymagają nieszablonowego, innowacyjnego podejścia. Patrzymy na rzeczywistość z wyprzedzeniem, obserwujemy uważnie trendy gospodarcze i społeczne, tak też podchodzimy do wyzwań, które stawiają przed nami klienci. To dla nich tworzymy rozwiązania, które w oparciu o najnowsze światowe technologie, pozwalają nie tylko odpowiedzieć na ich aktualne potrzeby, ale i wyprzedzić ich oczekiwania. 

Jesteśmy ze Śląska, w tym niezwykłym miejscu zaczynaliśmy, tu się rozwijamy i stąd czerpiemy energię do pracy. Trzon spółki stanowi grupa inżynierów, absolwentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży IT. Uzupełnieniem są młodzi pracownicy, posiadający szeroki wachlarz umiejętności i wielkie ambicje. 

CO ROBIMY?

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania. Tworzymy przede wszystkim dedykowane systemy informatyczne, które muszą być jak najlepiej dopasowane do potrzeb naszych klientów. W związku z tym przy produkcji oprogramowania bardzo duży nacisk kładziemy na fazę analizy, tak aby poznać wymagania stawiane przed naszymi systemami. Z naszych rozwiązań korzystają już klienci z całej Europy. To oni są najlepszymi ambasadorami naszej marki, a fakt, że wracają do nas z kolejnymi projektami poczytujemy za nasz największy sukces. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Do zaoferowania mamy niestandardowe benefity w postaci pysznej pizzy w każdy piątek czy najlepszej kawy jaką do tej pory piliście!

Dodatkową zaletą naszej firmy jest odpowiedni dobór technologii do potrzeb naszych klientów, dlatego powyżej prezentujemy technologie, w których pracujemy. 

ORGANIZACJE, DO KTÓRYCH NALEŻYMY

W 2019 roku dołączyliśmy do dwóch organizacji wspierających przedsiębiorców:

SoDA - Software Development Association Poland to organizacja reprezentująca usługi biznesowe w Polsce, która ma na celu rozwój, integrację oraz wsparcie osób związanych z branżą IT. SoDA oferuje również możliwość wymiany wiedzy pomiędzy członkami oraz łatwy dostęp do sieci współpracy. Dostarcza też użyteczne narzędzia i przygotowuje wewnętrzne szkolenia techniczne dla wszystkich członków organizacji.

Zostaliśmy również członkiem klastra MedSilesia – Śląska Sieć Wyrobów Medycznych, która zrzesza producentów firm powiązanych z medycyną, takich jak: narzędzia chirurgiczne i ortopedyczne, urządzenia diagnostyczne, rehabilitacje czy oprogramowania. Klastra daje możliwość komunikacji pomiędzy przedsiębiorstwami, rozwoju oraz wymiany doświadczeń, po to, aby wspólnie stworzyć nowoczesne rozwiązania dla medycyny, które mają wpływ na globalny łańcuch wartości.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)