Dane kontaktowe

Eversis sp. z o.o.

Kwitnącego Sadu 9
02-202 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.eversis.com

NIP: 5222694514

POZNAJ NAS

W Eversis projektujemy, rozwijamy i optymalizujemy zaawansowane rozwiązania IT zarówno dla podmiotów krajowych jak i zagranicznych. Obszarami naszej specjalizacji są systemy big data, contact center oraz rozwiązania szyte na miarę. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół ponad 60 ekspertów z zakresu technologii informatycznych oraz konsultingu, własne laboratoria testowe i centra serwisowe. Na stałe współpracujemy z globalnymi dostawcami innowacyjnych technologii takimi jak Verint, Avaya czy Aspect. Do grona naszych stałych klientów należą firmy z Listy 500 Dziennika Rzeczpospolita i Deloitte CE TOP 500. Od 2014 roku współpracujemy z European Space Agency (ESA) oraz Airbus Defence and Space.

Nasze doświadczenie pokazuje, że tylko takie rozwiązania, które są proste wytrzymują rynkową próbę. Dlatego wszystkie tworzone przez nas ekosystemy informatyczne budowane są zgodnie z zasadą: driven by simplicity. Wychodzimy z założenia, że każdy może dostarczyć rozwiązania bardzo skomplikowane, ale nie każdy wie jak dostarczać rozwiązania, które upraszczają życie użytkowników.

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy osób zaangażowanych i ambitnych, którym zależy na zdobywaniu nowych kompetencji. Otwartych i chętnych do pracy zespołowej w międzynarodowym środowisku. Takich, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, a samodzielne myślenie i kreatywność to składowe ich DNA.

Prowadzimy stałą rekrutacje na stanowiska:

Project Manager (PM), Front-End Developer, .net Developer, System and Application Administrator, space Web Developer, It Analyst.

Jeśli, więc nie boisz się wyzwań, zależy Ci na szybkim wzroście kompetencji i lubisz niekorporacyjną atmosferę pracy dołącz do nas. Sprawdź nasze ogłoszenia na portalu Pracuj.pl lub po prostu wyślij swoje CV na adres [email protected]. Czekamy na Ciebie! 

OFERUJEMY

/   dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy

/   atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

/   udział w ciekawych i ambitnych projektach

/   przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez międzynarodowych profesjonalistów

/   pyszną kawę, świeże owoce i niebanalne eventy firmowe

/   udział w szkoleniach i konferencjach

/   pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną oraz kartę Ok System

/   umowę o pracę lub kontrakt B2B