Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Evergreen Garden Care sp. z o.o.

Ostrobramska 101A
04-041 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.lovethegarden.com/pl-pl

NIP: 1132156685

Zielona Oaza dla Twojej Kariery

Strategią Evergreen Garden Care jest dostarczanie na rynek wszystkich kategorii produktów dla roślin i ogrodów. Wszelkie działania realizujemy z uwzględnieniem misji jaką jest umożliwienie każdemu człowiekowi stworzenie jego zielonej oazy w każdej możliwej przestrzeni. Nie musisz być profesjonalnym ogrodnikiem żeby korzystać z naszych produktów! Naszą odpowiedzialnością jest przeprowadzić konsumenta drogą ogrodnictwa i sprawić że pielęgnacja ogrodów jest dla nich procesem prostym i przyjemnym. Jesteśmy największym międzynarodowym przedsiębiorstwem zajmującym się pielęgnacją ogrodu, z wyłączeniem Stanów Zjednoczonych. Trzydzieści krajów, siedem biur (nawet w słonecznej Australii), jesteśmy wszechobecni i stawiamy na rozwój, więc na pewno mamy działkę na Twoje pomysły!

Zapraszamy Cię do naszego ogrodu!

Pielęgnacja Twojego Potencjału

W Evergreen Garden Care działamy w ramach wartości LEAD i to właśnie te zasady są naszą tożsamością. Leadership (przywództwo), Execution (realizacja i odpowiedzialność za swoje decyzje i działania), Ambition (ambicja: bądź lepszy/a jutro) oraz Drive Results (dostarczamy wyniki i wspólnie świętujemy sukcesy), to są zasady które nie tylko pomagają nam wyznaczyć kierunek naszej codziennej pracy, ale również powodują to że Twój talent na pewno zostanie doceniony i wzmożony. W naszych pracownikach cenimy zdolność do podejmowania ryzyka i inicjatyw w celu ulepszenia istniejących procedur i sposobów działania.

Owocna Współpraca

Co możemy zaoferować? Jesteśmy młodą firmą i ludzi są naszym największym zasobem. Chcemy żeby każdy czuł się prawdziwym członkiem zespołu. Dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników. Multisport, Medicover czy coś słodkiego na poprawienie humoru to tylko niektóre propozycje na wellbeing w Evergreen Garden Care

Otwarta komunikacja, wspieranie się nawzajem, mówienie sobie na Ty niezależnie od stanowiska- są podstawą naszego działania. Inspirujemy każdego do zadawania pytań i cenimy odwagę w kwestionowaniu dotychczasowych metod.

W Evergreen Garden Care szanujemy nie tylko dobre wyniki, ale również umiejętność doceniania siebie na wzajem. W ramach świętowania wspólnych sukcesów dwa razy do roku jest przyznawana nagroda Heart of Evergreen dla pracowników, którzy wykazują się wartościami LEAD, czyli w skrócie Leadership, Execution, Ambition i Drive Results.

Jesteśmy Odpowiedzialni

W tych niespokojnych i niezwykłych czasach pandemii dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników. W tym celu każdy otrzymuje środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i żel do dezynfekcji rąk. Pracowników, którzy pracują zdalnie wspieramy pod względem technologicznym: dostarczamy wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.

W Evergreen Garden Care stawiamy na zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. 90% naszych badań nad innowacjami dotyczy produktów naturalnych  i organicznych. Worki od naszych podłoży już teraz nadają się w 100% do recyklingu.

Evergreen Garden Care wspiera ważne społecznie inicjatywy (Schronisko dla Zwierząt w Gaju).