Dane kontaktowe

Bocian Pożyczki

Sikorskiego 6
63-100 Śrem
wielkopolskie, Polska

NIP: 7831722320

Spółka Everest Finanse S.A. jest właścicielem rozpoznawanej, cenionej i nagradzanej marki Bocian Pożyczki®. Bocian Pożyczki® to jeden z największych graczy na polskim rynku home credit, oferujący swoim Klientom pieniądze w najbardziej dogodnym dla nich miejscu – w ich własnym domu!

Spółka pracuje w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania, usprawniające obsługę Klienta przez naszych Doradców, a produkt finansowy nasi Klienci otrzymują na kartach przedpłaconych obsługiwanych przez mBank.

Zaufanie - 17 lat na polskim rynku

Firma jest obecna na rynku od 2000 roku. Naszą działalność prowadzimy obecnie w całej Polsce, w każdym województwie. Proces intensywnej ekspansji terytorialnej zakończyliśmy w 2014 roku, gdy zasięgiem działalności objęliśmy również województwo mazowieckie, otwierając trzy nowe oddziały w Warszawie. 

Kompetencja – Ponad 1 500 Pracowników

Od początku działalności spółka EVEREST FINANSE S.A. dynamicznie rozwijała się i dziś jest nowoczesną i profesjonalną firmą. W chwili obecnej na terenie Polski zatrudniamy ponad 1000 Doradców Klienta oraz ponad 400 pracowników etatowych. Cenimy i promujemy u naszych pracowników zaangażowanie i nastawienie na budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami oraz wzajemny szacunek w relacjach wewnątrz firmy.

 

Proces rekrutacji – stanowiska etatowe 

 

Podstawowe cechy procesu rekrutacji w naszej firmie to przejrzystość zasad oraz stała komunikacja z Kandydatem. 

1. Proces rekrutacji rozpoczyna się wraz z wysłaniem aplikacji. Do naszej firmy możesz aplikować w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie opublikowane na naszej stronie oraz portalu Pracuj.pl lub też przesłać swoją aplikację w dowolnym momencie do otwartego procesu rekrutacji poprzez: APLIKUJ.

2. Następnie dokonujemy selekcji aplikacji pod kątem dopasowania kompetencji oraz doświadczenia zawodowego do modelu stanowiska.

3. Spotkanie to kolejny etap, który czeka tych wszystkich Kandydatów, którzy przejdą pomyślnie etap selekcji aplikacji. W przypadku niektórych stanowisk menedżerskich proces rekrutacji jest rozbudowany o Assessment Center, na który składają się testy psychometryczne oraz zadania sprawdzające kompetencje kandydatów.

4. Jeżeli przejdziesz pomyślnie przez etap spotkań rekrutacyjnych i ewentualnie Assessment Center otrzymasz propozycję pracy, poznasz naszą ofertę finansową oraz dodatki jakie proponujemy w zależności od stanowiska. Jeżeli w trakcie procesu rekrutacji stwierdzimy, że nie możemy właśnie Tobie zaproponować pracy, zostaniesz o tym poinformowany.

Co możemy zaoferować?

To, co oferujemy to miejsce pracy, w którym będziesz mógł - realizując nasze cele – spełniać również własne dążenia zawodowe i rozwojowe. Chcemy, abyś w pracy czuł się dobrze. Każdy nowy pracownik w pierwszym okresie od zatrudnienia otrzymuje wsparcie w postaci procesu wdrożenia na stanowisko, ułatwiające rozeznanie w strukturze, standardach i procedurach firmy. Twój przełożony wraz z Tobą ustali cele, które będą ambitne, ale możliwe do realizacji na początku Twojej drogi zawodowej w naszej firmie.

W Bocian Pożyczki® szkolenia i rozwój to nie pusty slogan. Wewnętrzny Dział Szkoleń i Rozwoju, w którym pracują profesjonalni trenerzy i coachowie, dostarcza rozwiązań dla zespołów pracowniczych oraz indywidualnych osób. Szczegóły znajdziesz w zakładce KARIERA na naszej stronie internetowej.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)