Dane kontaktowe

Bocian Pożyczki

Sikorskiego 6
63-100 Śrem
wielkopolskie, Polska

NIP: 7831722320

Spółka Everest Finanse S.A. jest właścicielem rozpoznawanej, cenionej i nagradzanej marki Bocian Pożyczki®. Bocian Pożyczki® to jeden z największych graczy na polskim rynku home credit, oferujący swoim Klientom pieniądze w najbardziej dogodnym dla nich miejscu – w ich własnym domu!
Spółka pracuje w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania, usprawniające obsługę Klienta przez naszych Doradców, a produkt finansowy nasi Klienci otrzymują na kartach przedpłaconych obsługiwanych przez mBank.

ZAUFANIE – PONAD 20 LAT NA POLSKIM RYNKU

Firma jest obecna na rynku od 2000 roku. Proces intensywnej ekspansji terytorialnej zakończyliśmy w 2014 roku. Dziś naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju.

W całej Polsce znajdują się 32 Oddziały, które usytuowane są między innymi w takich miastach jak: Śrem, Poznań, Piła, Kalisz, Zielona Góra, Bydgoszcz, Śrem, Konin, Gdańsk, Szczecin, Wrocław, Częstochowa, Koszalin, Katowice, Olsztyn, Łódź, Kielce, Kraków, Rzeszów, Lublin, Białystok, Toruń, Elbląg, Warszawa, Grudziądz.

Obsługujemy coraz więcej miejscowości i zdobywamy coraz szersze rzesze Klientów, a wszystko to przy zachowaniu troski o świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

 

KOMPETENCJA – PONAD 2 000 PRACOWNIKÓW

Od początku działalności spółka EVEREST FINANSE S.A. dynamicznie rozwijała się i dziś jest nowoczesną i profesjonalną firmą. W chwili obecnej na terenie Polski zatrudniamy około 1500 Doradców Klienta oraz ponad 400 pracowników etatowych. Cenimy i promujemy u naszych pracowników zaangażowanie i nastawienie na budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami oraz wzajemny szacunek w relacjach wewnątrz firmy.
 

LIDER TECHNOLOGICZNY

Stale się rozwijamy, doskonalimy procedury działania i bezbłędny obieg informacji. W branży jesteśmy liderem technologicznym. Oferujemy naszym Klientom środki pieniężne w formie gotówki i/lub zasilonej kwotą pożyczki karty przedpłaconej. Nasi Doradcy pracują na tabletach, dzięki czemu w dużej mierze zastąpiliśmy dokumentację papierową, elektroniczną. Swoją przewagę budujemy w oparciu o szybki dostęp do informacji pozwalających skracać czas podejmowanych decyzji. Wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów, aby zdobywać ich od nowa każdego dnia. Zwracamy szczególną uwagę na jakość obsługi Klienta - zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i telefonicznym.

NASZE WARTOŚCI

BOCIAN POŻYCZKI to nowoczesna i profesjonalna firma, która podczas swojej pracy wewnątrz firmy jak i w kontakcie z Klientem kieruje się istotnymi wartościami. Główne z nich to:
 

SZACUNEK
Zachowujemy szacunek pomiędzy sobą wewnątrz firmy dla budowania przyjaznego miejsca pracy oraz szanujemy naszych Klientów w codziennych  kontaktach. Przestrzegamy podstawowych zasad kultury osobistej.
 

ZAANGAZOWANIE
W to, co robimy w pracy angażujemy się na 100%, nie satysfakcjonuje nas przeciętność i powierzchowność w realizacji zadań. Stale doskonalimy warsztat kompetencji wymaganych na naszym stanowisku pracy.
 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Mamy świadomość znaczenia produktu pożyczkowego dla naszych Klientów - pożyczamy odpowiedzialnie z uwzględnieniem interesów obu stron. Świadomie gospodarujemy zasobami powierzonymi nam przez Pracodawcę do wykonania zadań na  stanowisku pracy.


PROFESJONALIZM
W swojej pracy opieramy się na merytorycznej wiedzy, umiejętnościach oraz prezentujemy profesjonalną postawę dla budowania spójnego i godnego zaufania wizerunku firmy i Pracowników.

GDZIE MOŻNA PRACOWAĆ:

DZIAŁ OPERACYJNY
Jesteśmy znaną i rozpoznawalną firmą. Hasło: „Gdy potrzeba siana zadzwoń do Bociana” zna prawie każdy 😊 To znacznie ułatwia nam pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż naszych produktów. Tymi obszarami zajmuje się Dział Operacyjny.

Dział Operacyjny jest największym działem w naszej firmie. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę – nasi Doradcy pracują wszędzie tam, gdzie są nasi Klienci. Obecnie zatrudniamy około 1400 Doradców Klienta i prawie 200 pracowników na stanowiskach kierowniczych, którzy zarządzają pracą podległych zespołów.

Dla osób pracujących jako Doradca Klienta oraz Kierownik Zespołu Doradców przygotowaliśmy program rozwojowy – Akademię Menedżera. Jest to cykl szkoleń wewnętrznych, które  pozwalają nabyć dodatkowych umiejętności przydatnych w pracy na danym stanowisku.

CENTRALA
Centrala firmy mieści się w Śremie. To tutaj na co dzień pracuje Zarząd oraz działy wspierające: kadry, księgowość, marketing, controlling, dział organizacyjny czy dział floty. Każdy z nich skupia specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy wspólnie budują naszą firmę.

Jesteśmy niezależną firmą z polskim kapitałem. Sami kreujemy swoją strategię rozwoju i sposoby jej realizacji. Jeżeli chcesz się rozwijać, stawać się ekspertem w swojej dziedzinie, wdrażać nowe pomysły i usprawniać istniejące już procesy – znajdziesz u nas miejsce dla siebie.

Między innymi Dział: Kadr, Księgowości, Controlingu, Marketingu to tylko niektóre z Działów, w których zatrudniamy specjalistów i menedżerów, którzy wspólnie budują naszą firmę. Jeśli chcesz uczestniczyć w rozwoju firmy gorąco zachęcamy do aplikowania. Przekonaj się jakie wyzwania na Cebie czekają z nami rozwiniesz skrzydła.

INFOLINIA
Dział Infolinii czyli telefoniczny dział obsługi klienta również zlokalizowany jest w Śremie. Jest to miejsce pierwszego kontaktu potencjalnego klienta z naszą firmą. Zespół kilkudziesięciu konsultantów codziennie udziela informacji na temat naszych produktów osobom zainteresowanym oraz obsługuje obecnych Klientów.

Jeżeli lubisz rozmawiać z ludźmi, jesteś osobą komunikatywną i otwartą – aplikuj do nas. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię w trakcie okresu wdrożeniowego. Kto wie, jak dalej potoczy się Twoja kariera? Może na skutek rekrutacji wewnętrznej zostaniesz specjalistą w Centrali? 😊

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)