Dane kontaktowe

Bocian Pożyczki

Sikorskiego 6
63-100 Śrem
wielkopolskie, Polska

NIP: 7831722320

Spółka Everest Finanse S.A. jest właścicielem rozpoznawanej, cenionej i nagradzanej marki Bocian Pożyczki®. Bocian Pożyczki® to jeden z największych graczy na polskim rynku home credit, oferujący swoim Klientom pieniądze w najbardziej dogodnym dla nich miejscu – w ich własnym domu!

Spółka pracuje w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania, usprawniające obsługę Klienta przez naszych Doradców, a produkt finansowy nasi Klienci otrzymują na kartach przedpłaconych obsługiwanych przez mBank.

Zaufanie - 18 lat na polskim rynku

Firma jest obecna na rynku od 2000 roku. Naszą działalność prowadzimy obecnie w całej Polsce, w każdym województwie. Proces intensywnej ekspansji terytorialnej zakończyliśmy w 2014 roku, gdy zasięgiem działalności objęliśmy również województwo mazowieckie, otwierając trzy nowe oddziały w Warszawie. 

Kompetencja – Ponad 2 000 Pracowników

Od początku działalności spółka EVEREST FINANSE S.A. dynamicznie rozwijała się i dziś jest nowoczesną i profesjonalną firmą. W chwili obecnej na terenie Polski zatrudniamy ponad 1500 Doradców Klienta oraz ponad 500 pracowników etatowych. Cenimy i promujemy u naszych pracowników zaangażowanie i nastawienie na budowanie dobrych i trwałych relacji z Klientami oraz wzajemny szacunek w relacjach wewnątrz firmy.

Co możemy zaoferować?

To, co oferujemy to miejsce pracy, w którym będziesz mógł - realizując nasze cele – spełniać również własne dążenia zawodowe i rozwojowe. Chcemy, abyś w pracy czuł się dobrze. Każdy nowy pracownik w pierwszym okresie od zatrudnienia otrzymuje wsparcie w postaci procesu wdrożenia na stanowisko, ułatwiające rozeznanie w strukturze, standardach i procedurach firmy. Twój przełożony wraz z Tobą ustali cele, które będą ambitne, ale możliwe do realizacji na początku Twojej drogi zawodowej w naszej firmie.

W Bocian Pożyczki® szkolenia i rozwój to nie pusty slogan. Wewnętrzny Dział Szkoleń i Rozwoju, w którym pracują profesjonalni trenerzy i coachowie, dostarcza rozwiązań dla zespołów pracowniczych oraz indywidualnych osób. Szczegóły znajdziesz w zakładce KARIERA na naszej stronie internetowej.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ KARIERA BOCIAN POŻYCZKI®

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (23)