Dane kontaktowe

EUVIC Sp. z o.o

Przewozowa 32
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

euvic.pl

Mówią "nie samą pracą człowiek żyje" - a co jeśli lubią swoją pracę i potrafią się nią bawić? Tak jak my w Euvic, organizują akcje, które łączą pracę i fun.

Chillout Meetup

Cyklicznie organizujemy spotkania, na które wpadają zarówno nasi pracownicy jak i goście z innych firm IT z naszego regionu. W chilloutowej atmosferze  nasi prelegenci prowadzą wykłady i warsztaty. Jest merytorycznie i zawsze poruszamy tematy związane z topowymi technologiami i rozwiązaniami. Równie ważna jak wymiana wiedzy jest dyskusja przy pizzy.

Chillout Hackathon

Chillout Hackathon to 24-godzinny maraton programistyczny. To coroczne wydarzenie już na stałe zadomowiło się w naszym rozkładzie imprez firmowych. Zapraszamy na niego młodych programistów, którzy mają dobę, aby w kilkuosobowych zespołach przygotować aplikację wg wymagań konkursowych. Uczestników wspierają mentorzy, ich prace ocenia jury, a laureaci - twórcy najciekawszych aplikacji - otrzymują nagrody, w tym płatny staż w Euvic. Wszystko w atmosferze kumpelskiej rywalizacji, szalonej walki o zwycięstwo i przetrwania wielogodzinnego boju o świetny kod.

Dbamy o Damy

W Euvic zatrudnione panie stanowią obecnie około 15% wszystkich pracowników. Dla zachęcenia kobiet do zatrudnienia się w Euvic, ale też dla pewnego rodzaju wyróżnienia pracujących tu pań, firma prowadzi program „Dbamy o damy”. W ramach tego programu panie pracują na mniejszych i lżejszych laptopach, mają do wyboru eleganckie etui, torby lub plecaki. Organizowane są imprezy dedykowane właśnie dla Nich, np. z okazji dnia kobiet, spotkania związane z tematyką dbania o zdrowie i urodę, spotkania tematyczne i merytoryczne, ale też cykliczne imprezy sportowe np. Girls on wake lub joga. Na te wydarzenia zapraszamy również żony/partnerki naszych pracowników – lubimy integrować różne grupy i pokazywać nasze środowisko pracy.

Dzień Otwarty w Euvic

Raz w roku organizujemy wielkie zwiedzanie  firmy. Zapraszamy Gości, rozdajemy bilety, przywozimy i oprowadzamy po naszej głównej siedzibie. W trakcie tego wydarzenia dajemy możliwość poznania firmy, zespołów i PM-ów, którzy chętnie opowiedzą o realizowanych projektach. To fajna okazja by nas poznać i przekonać się, że to dobre miejsce do przyszłej pracy.

Lunch Talk

Przerwa od pracy to okazja do resetu, pogadania o niczym, ale można ją też wykorzystać na szybką wymianę wiedzy. U nas zespoły w ramach krótkich przerw zapraszają na kilkunastominutowe, bardzo konkretne i techniczne wykłady. Można na luzie i merytorycznie? Można  ;-)