Dane kontaktowe

EUVIC Sp. z o.o

Przewozowa 32
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

euvic.pl

Nie taka rekrutacja straszna, jak o niej gadają ;-)

Agnieszka, Agata, Marcelina, Michał, Asia, Monika, Iza, Beata, Gosia to my :-) - zespół rekrutacji. Będziemy Ci towarzyszyć podczas całego procesu rekrutacji i na bieżąco poinformujemy Cię, na jakim etapie jest Twoja aplikacja. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdyby pojawiły się pytania dotyczące procesu rekrutacji, naszych projektów, benefitów lub organizacji pracy. Jeżeli zostaniesz pracownikiem Euvic, ktoś z nas będzie Twoim "opiekunem" w trakcie całego okresu zatrudnienia.

ETAP 1

Twoja aplikacja

Aplikację możesz wysłać w odpowiedzi na opublikowane przez nas ogłoszenia, bezpośrednio na adres [email protected] lub skorzystać z formularza na naszej stronie https://praca.euvic.pl/formularz/
Dziękujemy za przesłaną do nas aplikację! 

ETAP 2

Uwaga dzwonimy!

Jeżeli jesteś kandydatem jakiego szukamy - skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i poprosimy o ok. 10 minutową rozmowę. Dopytamy bardzo ogólnie o Twoje dotychczasowe doświadczenia i zajmowane stanowiska. Poprosimy też o informacje o Twojej dostępności, znajomości języków obcych oraz o oczekiwanych warunkach współpracy.

ETAP 3

Weryfikacja techniczna i wybór projektu

Na tym etapie porozmawiasz z naszą silną ekipą specjalistów IT. Ta rozmowa będzie dotyczyła wyłącznie aspektów technicznych. Pojawią się pytania dopasowane do poziomu Twojego doświadczenia zawodowego. Rozmowa może się odbyć w naszej siedzibie lub telefonicznie. Pozytywny wynik oznacza, że jesteśmy już na ostatniej prostej - szukamy projektu zgodnego z Twoimi kwalifikacjami i preferencjami. Jeżeli wszyscy są na TAK - rozmawiamy już wyłącznie o starcie współpracy. 

ETAP 4

Negocjacje warunków

Przedstawimy Ci ofertę współpracy w oparciu o oczekiwania, o których mówiłeś nam w trakcie pierwszej rozmowy - czasami negocjujemy, ale nasza oferta zawsze będzie rynkowa i adekwatna do Twoich doświadczeń i umiejętności. Pamiętaj! Nie wiążemy się wyłącznie na czas trwania jednego projektu. Zawsze zakładamy długoterminową współpracę i to my bierzemy odpowiedzialność za to, aby zachować dla Ciebie ciągłość projektów. Witamy w zespole!