Dane kontaktowe

EUVIC Sp. z o.o

Przewozowa 32
44-100 Gliwice
śląskie, Polska

euvic.pl

NIP: 9691411637

Poznaj nas!

Euvic – już od ponad dekady działamy w obszarze usług informatycznych. Nasz zespół to dziś ponad 600 specjalistów, a w całej grupie technologicznej Euvic, która skupia firmy z branży IT z całej Polski - ponad 1800. Pracujemy w dziewięciu  siedzibach w Polsce i w trzech poza granicami kraju. Euvic to ponad 150 różnorodnych projektów realizowanych w teamach od kilku do kilkudziesięciu osób.

Wykorzystujemy przede wszystkim najnowsze technologie Java oraz .Net; nasze projekty to głównie systemy webowe oraz aplikacje mobilne. Mówimy o sobie antykorporacja – mimo rozmiarów wciąż działamy jak firma rodzinna i pielęgnujemy jej wartości. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów IT jak i osoby stawiające swoje pierwsze kroki w branży.

Praca

Główny zakres działalności naszej firmy to outsourcing kadry specjalistycznej a naszymi klientami są firmy z kraju i z zagranicy. Praca w takim modelu to przede wszystkim możliwość wyboru projektu, który najbardziej odpowiada kandydatom technologicznie, pod względem lokalizacji, stylu pracy (zdalnej lub wraz z całym zespołem) czy też metodyki prowadzenia projektu (waterfall lub scrum). To także szansa na poznanie podejścia do budowania aplikacji w różnych organizacjach. Wyróżnia nas personalne podejście do „załatwiania spraw od ręki” – dalecy od procedur i uzupełniania żmudnych arkuszy z każdym kandydatem/pracownikiem indywidualnie rozmawiamy na temat warunków współpracy, zmianach w wynagrodzeniu, realizacji niezbędnych szkoleń lub o innych, bardziej lub mniej przyziemnych potrzebach.

Zespół – w pracy i w wolnym czasie

Nasz team to wykwalifikowana kadra programistów, testerów, architektów systemów oraz administratorów. Pracują z nami zarówno początkujący inżynierowie jak również doświadczeni specjaliści (wśród nich eksperci – wykładowcy uczelni technicznych oraz prelegenci krajowych i międzynarodowych konferencji technicznych). Wśród nas jest wielka grupa pasjonatów sportu – stąd też chętnie spędzamy aktywnie czas wolny w swoim gronie. Staramy się też integrować nasz zespół na wiele innych sposobów, co owocuje wieloma wspólnymi szalonymi pomysłami i cyklicznymi już imprezami. Jesteśmy firmą świadomą społecznie – sponsorujemy wydarzenia sportowe, kulturalne ale przede wszystkim wspieramy tych, którym życie rzuciło kłody pod nogi.

Rekrutacja

Uważamy, że rekrutacja może być przyjemna i profesjonalna jednocześnie. Staramy się, aby proces rekrutacji przebiegał sprawnie i w miłej atmosferze. Nasza rekrutacja to kilka wspólnych kroków – odpowiadamy na każde przesłane CV, wspólnie ustalamy najbardziej optymalny dla wszystkich sposób i termin weryfikacji technicznej. Cały proces rekrutacji to przede wszystkim otwarta i jasna komunikacja - udzielimy Ci wszystkich informacji o naszej firmie, projektach, zwyczajach. Wszystkich rekruterów można poznać na naszej stronie www no i cóż – do zobaczenia!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (26)