Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eurovia Polska S.A.

Szwedzka 5
55-040 Kobierzyce (Bielany Wrocławskie)
dolnośląskie, Polska

www.eurovia.pl

NIP: 6350000127

POZNAJ NAS

EUROVIA to międzynarodowy lider w zakresie budownictwa drogowego i kolejowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Reprezentuje grupę Vinci w 16 krajach na świecie. Jesteśmy wiodącym wykonawcą w dziedzinie robót publicznych, rozwijający szeroka gamę produktów i technologii poświęconych realizacji inwestycji drogowych i zagospodarowaniu przestrzeni miejskich. EUROVIA w Polsce to 35 lokalizacji i ponad 1 200 pracowników zatrudnionych na terenie całego kraju. Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci oraz użytkownicy realizowanych przez nas projektów poprzez wykonanie oraz późniejsze utrzymanie infrastruktury drogowej. Mając na uwadze wyzwania związane z użytecznością w obszarze mobilności, łączymy w naszej pracy przemysł, technologię i kompetencje naszych specjalistów, aby dostarczać naszym klientom optymalnych korzyści.

Nasza misja: EUROVIA jako partner lokalny stawia na rozwiązania służące mobilności, które zwiększają konkurencyjność ekonomiczna regionu i przyczyniają się do zacieśnienia więzi społecznych poprzez projekt, realizację oraz utrzymanie infrastruktury transportowej i miejskiej.

Nasze wartości: Zarówno w Eurovia, jak również w całej Grupie VINCI hołdujemy przekonaniu, że nasza działalność nie powinna być opierana wyłącznie na wynikach ekonomicznych. Planując swoje działania, szczególną uwagę zwracamy na kwestie poszanowania środowiska naturalnego, dlatego realizowane są one zgodnie z funkcjonującą w firmie polityką jakości i środowiska oraz podstawowymi wymaganiami w zakresie środowiska, co bezpośrednio przekłada się na korzyści społeczne, które są równie ważnym elementem naszego biznesu.

DLACZEGO EUROVIA?

W Eurovia największą wartością są ludzie, dlatego tak ważne jest, aby czuli się jej częścią, bo tylko razem możemy zbudować coś wielkiego. Jesteśmy transparentni w swoich zasadach, mówimy  wprost o naszych wartościach, misji i strategii oraz czego w związku z tym oczekujemy od naszych pracowników. Cenimy ludzi z pasją, którzy chcą z nami zostać na dłużej, w zamian proponujemy uczciwe warunki  pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity. Oferujemy także możliwość rozwoju zawodowego poprzez długofalowy program szkoleń rozwijający kompetencje  przygotowujące do pełnienia różnych funkcji zawodowych na najwyższym poziomie. Poprzez lata doświadczeń zarówno na rynku polskim jak i na rynkach międzynarodowych  Eurovia daje możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, przy zróżnicowanych projektach, których realizacja i widoczny efekt końcowy sprawiają, że jesteśmy dumni z tego co robimy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)