Dane kontaktowe

Eurotel S.A.

Myśliwska 21
80-126 Gdańsk
pomorskie, Polska

www.eurotel.pl

NIP: 5861584525

Kim jesteśmy

Od ponad 20 lat na rynku. Tworzymy grupę kapitałową głównie zajmującą się obsługą detalicznych sieci sprzedaży. Zarządzamy łącznie ponad 250 punktami sprzedaży na ternie Polski w których zatrudniamy prawie 500 osób. Naszymi klientami są firmy z branży elektroniki użytkowej, ale posiadane doświadczenie i potencjał, pozwala nam obsługiwać w podobny sposób praktycznie każdego klienta.

Współpracujemy obecnie z trzema operatorami telekomunikacyjnymi oraz kilkoma producentami elektroniki w szczególności z Apple, prowadząc w ich imieniu salony sprzedaży w najlepszych lokalizacjach. Obsługiwane przez nas sieci sprzedaży są również jednymi z największych w ramach partnerów, z którymi współpracujemy.

Poznaj nasze salony

iDream Apple Premium Reseller

Apple: wiodący producent elektroniki użytkowej (komputery iMac, tablety iPad, telefony iPhone oraz oprogramowanie). Współpracę rozpoczęliśmy w 20013 roku, obecnie prowadzimy sieć 10 salonów sprzedaży Apple Premium Reseller (APR) oraz 5 serwisów napraw sprzętu. Posiadamy również biuro handlowe dedykowane do obsługi klientów kluczowych.

T-Mobile

T-Mobile: sieć salonów telefonii komórkowej. Współpracujemy z tym operatorem (wcześniej Era) od 1996 roku, czyli od początku istnienia cyfrowej telefonii komórkowej w Polsce. Obecnie zarządzamy największą siecią sprzedaży w ramach tego operatora prowadząc 106 punktów sprzedaży (stan na 30 czerwca 2017 r.).

NC+

NC+: operator antenowej telewizji satelitarnej. Prowadzimy dla tego operatora punkty sprzedaży od 2006 roku (pierwotnie pod marką „n”), zarządzając 37 salonami sprzedaży (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Play

Play: sieć salonów telefonii komórkowej. Współpraca prowadzona jest za pośrednictwem spółki zależnej Viamind Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od 2009 roku. Jesteśmy jedną z największych sieci tego operatora zarządzając 94 salonami sprzedaży (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Kogo poszukujemy

Współpracujemy z wieloma renomowanymi partnerami o międzynarodowym zasięgu, dla których świadczymy różnorodne usługi, wymagające kompetentnych i zaangażowanych pracowników.

  • Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, potrafisz sprzedawać, szybko się uczysz i chcesz rozwijać się zawodowo – aplikuj do nas na  stanowisko Doradca Klienta  
  • Jeżeli potrafisz kierować zespołem, sprzedaż i osiąganie sukcesów sprawia Ci przyjemność – aplikuj na stanowisko Kierownika Salonu

Działamy w różnych branżach i w wielu miejscach w Polsce, dlatego możesz z nami się związać w jednym miejscu i potem przenieść do innego, jeśli będziesz tego potrzebował, a my  postaramy się poszukać tam wolnego miejsca.

Błyskawiczna rekrutacja

I  Etap -  zweryfikujemy złożone dokumenty
II Etap -  telefonicznie lub bezpośrednio porozmawiamy o Tobie i o nas
III Etap -  zaprosimy na pierwszą wspólną kawę w naszym oddziale

:) zawsze pamiętamy o informacji zwrotnej  :)

Masz znajomych, którzy będą pasować do naszego zespołu?
Poleć ich, a otrzymasz BONUS wynagrodzeniowy!

Benefity... sam wybierasz

  • gdzie chcesz pracować – posiadamy punkty sprzedaży w całej Polsce
  • formę zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa zlecenie
  • kiedy pracujesz – praca w czasie równoważnym
  • co zrobisz z premią – premia regulaminowa
  • aktywność sportową – oferujemy kartę MultiSport
  • pakiet zdrowotny i ubezpieczenie na życie

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)