Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Euronet Polska Sp. z o.o.

ul. Inflancka 4c
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

euronetpolska.pl

NIP: 5261030333

O nas

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ:EEFT) światowego lidera w zakresie bezpiecznego przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych oraz właścicielem największej sieci bankomatów w Europie. Działamy od ponad 25 lat, świadczymy usługi dla klientów w 175 krajach i zatrudniamy 6 600 najlepszych specjalistów w branży. Obsługujemy sieć 47 474 wpłatomatów oraz wpłato-bankomatów i zarządzamy niemal 1,1 mln terminali POS na świecie. 

W Polsce firma działa od 1995 r. i jesteśmy wiodącym partnerem polskich banków, dla których świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów. Obecnie zarządzamy co trzecim bankomatem w Polsce. Z usług wypłaty oraz wpłaty pieniędzy mogą korzystać klienci banków, mając do dyspozycji największą i niezależną sieć ponad 7 100 maszyn w najlepszych lokalizacjach. 

O pracy u nas

Nasi pracownicy są jednym z głównych powodów sukcesu Euronet. Jesteśmy dumni z naszego różnorodnego i oddanego zespołu, który działa w 65 różnych biurach na całym świecie. Nasi pracownicy zyskują możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i budowania kariery w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się organizacji. Każda osoba zatrudniona w polskim oddziale Euronet może uczestniczyć w wewnętrznym procesie rekrutacyjnym w Polsce oraz do zagranicznych oddziałów naszej firmy.
Ty również możesz dołączyć do zespołu Euronet!
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)