Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Euroklimat Sp. z o.o.

ul. Obornicka 68
62-002 Suchy Las
wielkopolskie, Polska
Telefon: 61 651 23 00
[email protected]

www.euroklimat.pl

NIP: 7811619180

Poznaj nas

Historia Euroklimatu sięga ponad 20 lat. Od początku naszego istnienia robimy to co potrafimy najlepiej – zapewniamy naszym klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekty, wykonawstwo i obsługę gwarancyjną/gwarancyjną.

KIM JESTEŚMY?

Specjalizujemy się w klimatyzacji, wentylacji, układach chłodniczych, instalacjach elektrycznych oraz teletechnicznych. Koncentrujemy się na dużych obiektach przemysłowych. W sierpniu 2019 weszliśmy w skład jednego z największych koncernów energetycznych w Europie, czeskiej grupy CEZ.

Zatrudniamy ponad 230 pracowników w 4 lokalizacjach, w Suchym Lesie, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień branżowych i biznesowych. Możemy poszczycić się nagrodą Orły 2020 przyznawaną przez tygodnik Wprost, I miejscem i biznesową nagrodą Delta przyznawaną przez Stowarzyszenie Polskiej Wentylacji w 2019 roku, a także tytułem laureata w rankingu Gazele Biznesu w 2018 roku.

DOŁĄCZ DO NAS!

Jako nieustannie rozwijająca się firma, zatrudniamy pracowników o najlepszych kwalifikacjach.

Nasi Pracownicy to eksperci w swoich dziedzinach, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują nawet najbardziej złożone projekty. To właśnie dzięki naszym Pracownikom,  ich talentom i umiejętnościom, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów.

Ludzie to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego dbamy o ich zdrowie, rozwój i kondycję. Zapewniamy komfort pracy, oferując przyjazne i bezpieczne miejsce pracy.

W Euroklimat kładziemy nacisk na zatrudnienie długoterminowe. Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia, które zaraz po zakończeniu studiów debiutują na rynku pracy.

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA?

Mamy jasno opisany proces i przejrzyste reguły rekrutacji:

1. Zapoznaj się z treścią ogłoszenia. Zanim prześlesz do nas swoją aplikację na jakiekolwiek stanowisko pracy, dokładnie zapoznaj się z treścią ogłoszenia i spisem wymagań dla oferowanego stanowiska.

2. Wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne. Możesz odpowiedzieć na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne lub jeśli nie znalazłeś ogłoszenia na stanowisko, które Cię interesuje, a chciałbyś pracować z nami, prześlij do nas spontanicznie swoje cv. Skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się oferta pracy zgodna z Twoim profilem.

3. Rozmowa z pracownikiem HR. Jeśli Twój profil spełnia nasze wymagania, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę/spotkanie, aby Cię lepiej poznać. Wtedy opowiemy Ci szczegółowo o naszej ofercie i odpowiemy na Twoje pytania.

4. Spotkanie z przełożonym. Zaprosimy Cię na kolejne spotkanie na którym poznasz swojego potencjalnego przełożonego. To kolejna okazja do zadania pytań szczegółowych dotyczących stanowiska i specyfiki pracy. To etap po którym otrzymasz od nas informację zwrotną, niezależnie od naszej decyzji dotyczącej zatrudnienia.

5. Złożenie oferty zatrudnienia. Jeśli to Twoje kwalifikacje będą najbliższe naszym wymaganiom – przedstawimy Ci ofertę zatrudnienia. Podczas rozmowy wspólnie określimy wzajemne oczekiwania, zakres przyszłych obowiązków i warunki zatrudnienia.