Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eurojob Top Teams for Top Jobs

ul. 27 Grudnia 9a/S-3
61-737 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 284 18 00

eurojob.nl/pl/kontakt

NIP: 7831797921

Poznajmy się!

Cześć, jesteśmy Eurojob! Tworzymy międzynarodową agencję pracy, która od 20 lat kompleksowo i z licznymi sukcesami rekrutuje do pracy w Holandii. W tym okresie zatrudniliśmy już ponad 15 000 osób, oferując im dobre miejsce pracy w zgranych zespołach oraz atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas.

Zobacz dlaczego do tego jak pracujemy podchodzimy z takim zaangażowaniem.

Jak to widzimy

Z powodu szybko starzejącego się społeczeństwa, wiele europejskich krajów już dziś boryka się z niedoborem wyspecjalizowanych pracowników zarówno niższego jak i średniego szczebla. Ten problem dotyka wiele sektorów rynku, jednak najmocniej odczuwają to takie przestrzenie gospodarcze jak logistyka, handel detaliczny, produkcja oraz opieka zdrowotna.

Holenderskie firmy realnie doświadczają tych braków. W związku z tym otwierają swoje drzwi na zagranicznych pracowników, oferując im uczciwe i atrakcyjne warunki zatrudnienia w zamian oczekując pracowitego personelu. Eurojob pełni w tym procesie funkcję pośrednika. Łączymy interesy każdej ze stron, dbając o ważne dla nas wszystkich aspekty, takie jak bezpieczeństwo, uczciwość, rzetelność i sumienność.

Nasza misja

W Eurojob koncentrujemy się na specjalistycznych obszarach, w których brakuje rzetelnych i godnych zaufania pracowników. Chcemy zapewnić zatrudnianym przez nas osobom atrakcyjne miejsce pracy, dając jednocześnie naszym klientom maksymalną satysfakcję ze współpracy z nimi. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki skutecznej rekrutacji i szybkiemu wdrażaniu wyszkolonych pracowników do holenderskich firm, wyrównując częściowo popyt na rynku pracy.

Mamy dla Ciebie dobrą pracę w Holandii

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)