Dane kontaktowe

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Dąbrówki 16
40-081 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 6342865060

O Nas

Eurofins Scientific to wiodąca międzynarodowa grupa laboratoriów, osiągająca przychód na poziomie 1.95 miliarda rocznie, zatrudniająca 27 000 pracowników w 39 krajach na całym świecie. Nasze laboratoria świadczą unikalną gamę usług badawczych dla produktów farmaceutycznych, żywności, przemysłu oraz dóbr konsumenckich.

Kompleksowe usługi i wieloletnie doświadczenie

Firma Eurofins uważana jest za światowego lidera w swojej dziedzinie. Grupa dysponuje portfelem ponad 130.000 uznanych metod analitycznych, w tym do oceny bezpieczeństwa, tożsamości, autentyczności, pochodzenia, śledzenia oraz czystości substancji i produktów biologicznych. Eurofins pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii i chemii analitycznej. Poprzez takie badania możemy zaoferować swoim klientom unikalne rozwiązania analityczne i najbardziej kompleksowy zakres metod badawczych.

Zobowiązanie do najwyższej jakości

Działalność Eurofins zobowiązuje do zapewnienia najwyższej jakości usług, dokładnych wyników w określonym czasie i konsultacji z wysoce wykwalifikowany zespołem. Niezawodność i dokładność oferowanych usług pomagają naszym partnerom w podejmowaniu właściwych decyzji biznesowych. Dzięki ciągle doskonalonej ofercie, jesteśmy w stanie spełnić coraz ostrzejsze normy jakości i bezpieczeństwa organów regulacyjnych na całym świecie.

Spółki grupy Eurofins

1. Eurofins GSC Poland sp. z o.o

Spółka zarejestrowana w maju 2016 roku z siedzibą w Katowicach, dostarczająca procesy biznesowe dla Grupy na poziomie strategicznym. Obecnie, dynamicznie rozwijająca się spółka, oferująca rozwój zawodowy m.in. w obszarze takich działów jak HR, Zakupy, Merge & Acquisitions, Reporting, Controlling, IT, Audyt. Wszystkie procesy są wykonywane dla Grupy globalnie, koncentrując się na optymalizacji i standaryzacji w ramach wymienionych obszarów biznesowych.

2. Eurofins Polska sp. z o.o.

Spółka wykonująca badania w ramach laboratoriów w Malborku oraz Katowicach w 4 pracowniach: pracownia analiz mleka, mikrobiologiczna, fizykochemiczna oraz sensoryczna. Oferuje rozwój zawodowy m.in. dla Absolwentów kierunków chemicznych, mikrobiologicznych, technologii żywienia.

3. Eurofins Environment Testing Polska sp. z o.o.

Spółka zarejestrowana w 2016 roku w Malborku w fazie dynamicznego wzrostu. Laboratorium oferuje usługi kompleksowego badania próbek stałych na obecność włókien azbestowych oraz dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami takimi jak transmisyjne mikroskopy elektronowe. Oferuje rozwój na stanowiskach laboratoryjnych osobom ze średnim i wyższym wykształceniem.

4. Eurofins Environment Services Polska sp. z o.o.

Czyste i bezpieczne środowisko jest niezbędne dla zdrowia i jakości życia. Eurofins przyczynia się do jego zapewnienia oferując wiodące na rynku badania laboratoryjne oraz usługi monitorowania dla szerokiej grupy firm branży przemysłowej, środowiskowej, przedsiębiorców, odbiorców detalicznych, producentów żywności, sklepów, marketów i restauracji. Spółka ma w portfolio usługi związane z badaniami mikrobiologicznymi i fizykochemicznymi: wody, lodu, gleby, ścieków, osadów ściekowych.

5. Eurofins Digital Testing Polska sp. z o.o.

Spółka zajmująca się zapewnieniem jakości, atestacji, oprzyrządowania badawczego, usług badawczych i szkoleń. Świadczy usługi w następujących branżach: elektronika użytkowa, nadawanie programów i dystrybucja wideo (IPTV, kablowe,satelitarne i naziemne), dla podmiotów typu software house (oferujących wsparcie sektora bankowego, informatycznego, logistycznego i rządowego), motoryzacja, medycyna. Eurofins Digital Testing jest aktywnym członkiem różnorodnych światowych organizacji ds. standaryzacji. Oferujemy również wsparcie w zakresie wielu kluczowych technologii. Obejmują one między innymi: DASH-IF, Dolby, HE-AAC, HEVC, RDK, UPnP, W3C i HbbTV.

6. Eurofins Agroscience Services sp. z o.o.

To organizacja, która ma na celu uzyskanie miana wiodącej firmy w dziedzinie badań środków ochrony roślin zamawianych przez Zleceniobiorców na poziomie lokalnym i globalnym. Naszym celem jest zapewnienie przemysłowi wszelkiego rodzaju wsparcia technicznego,  niezbędnego do sprawdzania, rozwijania, rejestrowania oraz zarządzania nowymi oraz istniejącymi produktami ochrony roślin na całym świecie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (33)