Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

EUROFINS BUSINESS SERVICES POLAND Sp. z o.o.

Ks. P. Ściegiennego 3
40-114 Katowice
śląskie, Polska

ELASTYCZNE GODZINY PRACY I HOME OFFICE

Nasza firma umożliwia łączenie życia rodzinnego z zawodowym.

Dlatego też oferujemy elastyczne godziny pracy a także możliwość pracy z zacisza własnego domu w systemie Home Office.

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

Pracujesz już w naszej firmie? Poleć znajomego!

My możemy zyskać pracownika, ty – szansę na dodatkowe benefity, a kandydat – potwierdzenie jakości pracy w naszej firmie od znajomego.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Każdy ma u nas możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej a także możliwość wykupienia tzw. pakietów dodatkowych dla siebie oraz swojej rodziny w ramach opieki medycznej oraz stomatologicznej.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Ubezpieczenie zostaje dofinansowane przez Pracodawcę a pracownik ma dodatkowo możliwość sfinansowania pakietów dotyczących rozszerzonej ochrony siebie i swojej rodziny.

SYSTEM KAFETERYJNY MYBENEFIT

W naszym Katowickim Centrum Biznesowym każdy pracownik, w ramach ZFŚS, może korzystać z firmowej kafeterii, w ramach której otrzymuje gwarantowaną pulę punktów do zrealizowania na zakupy, bilety do kina, inne wybrane wydarzenia kulturalne lub nawet na podróże.

DOGODNA LOKALIZACJA I NOWOCZESNE WARUNKI PRACY

W Katowicach znajdujemy się w samym centrum a konkretnie w KBP (budynek Taurona) tuż przy Silesia City Center. Ciesz się nowoczesnym biurem i super widokiem. 

MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W AKCJACH CHARYTATYWNYCH

Pomagamy nie tylko poprzez swoją działalność ale także akcje charytatywne. Co roku bierzemy udział w Szlachetnej Paczce. Startujemy również w zawodach Poland Business Run czy też wspieramy lokalne schroniska dla zwierząt.

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych organizowanych dla zespołów finansowo-księgowych, jak również oferowanych przez Eurofins University. Firma Eurofins może zasponsorować szkolenia zewnętrzne, studia wyższe drugiego stopnia i podyplomowe. 

PYSZNA KAWA I HERBATA :)

Dbamy o to aby dzień zaczął się pozytywnie - od nieograniczonej ilości dobrej kawy lub herbaty.