Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Eurofins GSC Poland Sp. z o. o.

Ks.P. Ściegiennego 3
40-114 Katowice
śląskie, Polska

NIP: 6342865060

Dodatkowe lokalizacje:

Eurofins Polska Sp. z o.o.

Laboratorium badania żywności i pasz
ul. Karoliny 4
40-186 Katowice
śląskie, Polska

Eurofins Environment Services Polska Sp. z o.o.

Laboratorium badań środowiskowych
ul. Karoliny 4
40-186 Katowice
śląskie, Polska

Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o.

Laboratorium badań środowiskowych
Aleja Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
pomorskie, Polska

Eurofins Polska Sp. z o.o.

Laboratorium badań żywności
Aleja Wojska Polskiego 90A
82-200 Malbork
pomorskie, Polska

Eurofins Agroscience Services Sp. z o. o.

Laboratorium badań dla sektora rolnego
ul. Parkowa 6
64-530 Kazimierz
lubelskie, Polska

Eurofins Polska Sp. z o.o.

Laboratorium badań mikrobiologicznych
ul. Stanisława Dubois 114/116
93-465 Łódź
łódzkie, Polska

Kim jesteśmy?

Eurofins jest światowym liderem w dziedzinie badań nad żywnością, środowiskiem i farmaceutykami. Ponadto, jest jedną z kluczowych firm wchodzących na rynek specjalistycznych badań diagnostycznych w Europie i USA. Firma działa w 50 krajach, posiadając ponad 800 laboratoriów na świecie i zatrudniając 45 000 pracownikow łącznie we wszystkich lokalizacjach.

Nasze oddziały w Polsce:

Katowice - Eurofins GSC Sp. z o.o. (Global Service Centre i Shared Service Centre)
Katowice - Eurofins Polska Sp. z o.o. (Laboratorium badania żywności i pasz)
Katowice - Eurofins Environment Services Polska Sp. z o.o. (Laboratorium badań środowiskowych)
Malbork - Eurofins Environment Testing Polska Sp. z o.o. (Laboratorium badań środowiskowych)
Malbork - Eurofins Polska Sp. z o.o. (Laboratorium badań żywności)
Kaźmierz - Eurofins Agroscience Services Sp. z o. o. (Laboratorium badań dla sektora rolnego)

Łódź - Eurofins Polska Sp. z o.o. (Laboratorium badań mikrobiologicznych)

Podstawą naszej działalności są laboratoria, w których przeprowadzne są analizy w obszarze rolnictwa, produkcji, przetwórstwa żywności, ochrony środowiska oraz w sektorach powiązanych. Oferujemy także szeroką gamę usług analitycznych dla wielu branż usługowych i przemysłu. 

Eurofins to nie tylko laboratoria. W 2016 roku, w Katowicach utworzone zostało Group Service Center na poziomie którego ustalane są strategia, wizja i misja organizacji. W ramach naszej organizacji powstają zespoły z obszaru księgowości, globalnych zakupów strategicznych, grupowego raportowania i kontrolingu, analizy danych, rekrutacji i IT.

Kim możemy być dla Ciebie?

Szansą na zdobycie unikatowego doświadczenia

Dołączając do Eurofins GSC, staniesz się istotną częścią ogromnego przedsięwzięcia, które ma na celu optymalizację i zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi firmy. Często, pracujemy z nowymi projektami i inicjatywami które wspierają Grupę w kluczowych obszarach takich jak finanse, zarządzanie danymi, zakupy, czy controlling. Z kolei w naszym SSC, zdobędziesz unikatowe doświadczenie w zakresie migracji i stabilizacji procesów, budowania relacji z klientem biznesowym, czy wdrażania nowego systemu ERP.

Nasze laboratoria natomiast świadczą unikalną gamę usług badawczych dla żywności, produktów farmaceutycznych, środowiska, przemysłu oraz dóbr konsumenckich. Dodatkowo, Eurofins od niedawna wkroczyło także w obszar klinicznych badań diagnostycznych. Obecnie, otwieramy nowe inwestycje które dadzą Ci możliwość pracy  z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Firmą z którą możesz się utożsamiać

Jako światowy lider, w Eurofins poprzez ciągłe innowacje i rozwój, dbamy o bezpieczeństwo każdego z nas, gwarantując jakość, autentyczność oraz sprawdzając pochodzenie produktów z których korzystamy na co dzień – powietrze którym oddychamy,  jedzenie które trafia na nasz stół, woda którą pijemy, leki które przyjmujemy – codziennie testowane są w naszych laboratoriach. Eurofins to firma z jasną misją i celem. Chcemy aby świat stał się lepszym i bezpieczniejszym miejscem poprzez zapewnienie najwyższej jakości badań laboratoryjnych wszystkim którzy ich potrzebują. Dołącz do firmy z którą możesz się identyfikować.

Możliwością rozwoju

Dołącz do firmy która jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się w Europie organizacji. Od 1997 roku i małej firmy rodzinnej we Francji przekształciliśmy się w jednego z międzynarodowych liderów testowania żywności, produktów farmaceutycznych oraz środowiska.

Obecnie jesteśmy międzynarodą grupą laboratoriów, zatrudniającą ponad 45,000 pracowników w ponad 800 laboratoriach w 50 krajach.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (43)